Krawce - intencje mszalne *



PIĄTEK - 19 października - BŁ. JERZEGO POPIEŁUSZKO; ŚW. PAWŁA OD KRZYŻA; ŚW. JANA DE BREBEUF, IZAAKA JOGUESA I TOWARZYSZY

16.00: ++ Kazimiera, Emil Ożga - od Zofii Gugała z Rodziną

16.00: + Józef Burek - od Rodziny Dziubiński (Gregorianka 8.)


SOBOTA - 20 października - ŚW. JANA KANTEGO

16.00: + Janina Puzio - od Wnuczka Leszka z Rodziną
16.00: + Józef Burek - od Sąsiada Łukasza Nowaka z Rodziną (Gregorianka 9.)


NIEDZIELA - 21 października - XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK; BŁ. JAKUBA STRZEMIĘ

9.00: Krystyna - Stanisław Czerepak - 40 rocznica ślubu
9.00: + Józef Burek - od Bratowej Janiny Burek (Gregorianka 10.)

16.00: Magdalena - Bogdan Maziarz - 30 dzień po ślubie
16.00: ++ Emilia (28), Franciszek Szeliga; Stanisława Dul


PONIEDZIAŁEK - 22 października - ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI KATEDRALNEJ W SANDOMIERZU

16.00: + Józef Burek - od Sąsiadów, Rodzin: Kuchta i Smykla (Gregorianka 11.)


WTOREK - 23 października - ŚW. JÓZEFA BILCZEWSKIEGO; ŚW. JANA KAPISTRANA

16.00: + Józef Burek - od Dyrekcji i Pracowników Przedszkola w Grębowie (Gregorianka 12.)


ŚRODA - 24 października - ŚW. ANTONIEGO MARII CLARETA

16.00: + Stanisław Duma - od Siostry Teresy z Mężem i Synem
16.00: + Józef Burek - od Sąsiadów Córki Bożeny, Rodzin: Janeczko, Koszałka (Gregorianka 13.)


CZWARTEK - 25 października - ŚW. JANA PAWŁA II

16.00: + Stanisław Jarosz - od Rodziny Latawiec
16.00: + Józef Burek - od Brata Ciotecznego Józefa Saja z Wydrzy, z Rodziną (Gregorianka 14.)


PIĄTEK - 26 października

16.00: + Kazimiera Ożga - od Róży MB Saletyńskiej (2/2)
16.00: + Józef Burek - od Marii, Grzegorza Skrzypacz, Dariusza SKrzypacz z Rodziną oraz Renaty i Sławomira Kalist z Rodziną (Gregorianka 15.)


SOBOTA - 27 października

16.00: + Maria Burdzy - od Wnuczka Grzegorza i Moniki
16.00: + Józef Burek - od Emilii i Bronisława Suduł oraz Mariana Burek (Gregorianka 16.)


NIEDZIELA - 28 października - XXX NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B; ŚW. APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

9.00: + Natalia Kruk (16)
9.00: + Józef Burek - od Rodzin: Bednarz, Barnaś, Surma (Gregorianka 17.)

16.00: Agata - Paweł Saja - 30 dzień po ślubie


PONIEDZIAŁEK - 29 października

16.00: + Janina Dul - od Beaty i Bogdana Saja z Rodziną
16.00: + Józef Burek - od Stefanii Stępień z Rodziną (Gregorianka 18.)


WTOREK - 30 października

16.00: + Józef Burek - od Bronisławy Dul i Stanisława Saja z Matni (Gregorianka 19.)


ŚRODA - 31 października

16.00: + Jan Stec - od Grażyny i Marka Ożga z Rodziną
16.00: + Józef Burek - od Heleny i Władysława Stępień Rodziną (Gregorianka 20.)


I CZWARTEK - 1 listopada - UROCZYTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

11.00: Za Parafian
11.00: + Józef Burek - od Sąsiadów, Rodzin: Dec, Prytek, Pasek, Mróz, Kędzia, Babiarz, Nowak (Gregorianka 21.)


I PIĄTEK - 2 listopada - WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH - DZIEŃ ZADUSZNY

16.00: ++ Wypominki (1)
16.00: + Józef Burek - od Zofii Saja z Matni, z Rodziną (Gregorianka 22.)


I SOBOTA - 3 listopada - ŚW. MARCINA DE PORRES

16.00: ++ Stefania, Władysław, Marian Saja; Katarzyna, Ludwik, Jan Drozd
16.00: + Józef Burek - od Stanisławy i Jerzego Koryga z Rodziną (Gregorianka 23.)


NIEDZIELA - 4 listopada - XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B; ŚW. KAROLA BOROMEUSZA

9.00: ++ Wypominki (2)
9.00: + Józef Burek - od Współpracowników Zięcia Jana z Grupy Interwencyjnej (Gregorianka 24.)

16.00: + Janina Kędzia (2)
16.00: + Zbigniew Serafin (2)


PONIEDZIAŁEK - 5 listopada

16.00: REZ.
16.00: + Józef Burek - od Haliny i Józefa Pasek z Rodziną (Gregorianka 25.)


WTOREK - 6 listopada - ŚW. LEONARDA

16.00: + Janina Dul - od Rodziny Konefał
16.00: + Józef Burek - od Kolegi Kazimierza Wdowiak z Rodziną (Gregorianka 26.)


ŚRODA - 7 listopada

16.00: REZ.
16.00: + Józef Burek - od Rodziny Chudy (Gregorianka 27.)


CZWARTEK - 8 listopada

16.00: REZ.
16.00: + Józef Burek - od Jana Burka Rodziną (Gregorianka 28.)


PIĄTEK - 9 listopada - ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

16.00: + Kazimiera Ożga (2) - od Ks. Proboszcza
16.00: + Józef Burek - od Rodziny Golonka (Gregorianka 29.)


SOBOTA - 10 listopada - ŚW. LEONA WIELKIEGO, PAPIEŻA

16.00: + Józef Burdzy (17)
16.00: + Józef Burek - od Janiny i Marzeny Jarosz (Gregorianka 30.)


NIEDZIELA - 11 listopada - ŚW. MARCINA Z TOURS

9.00: ++ Kazimiera, Emil Ożga - od Joanny i Romana Kołodziej

16.00: ++ Stefania (4), Jan (6) Bąk


PONIEDZIAŁEK - 12 listopada - ŚW. JOZAFATA

9.00: IX Rocznica nadania Szkole w Krawcach imienia Kardynała Stefania Wyszyńskiego

16.00: + Zofia Cubera (2) - od Wnuczki Natalii


WTOREK - 13 listopada - ŚW. PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI

16.00: + Zbigniew Serafin - od Pracowników DHL, Koleżanek i Kolegów Syna Krzysztofa (1/3)


ŚRODA - 14 Listopada - BŁ. MARII LUIZY MARKERT

16.00: ++ Wypominki (3)


CZWARTEK - 15 listopada - ŚW. ALBERTA WIELKIEGO

16.00: + Jan Drozd - od Aliny i Leszka Janeczko z Rodziną


PIĄTEK - 16 listopada - MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ; ŚW. MAŁGORZATY SZKOCKIEJ; ŚW. GERTRUDY



SOBOTA - 17 listopada - ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ

16.00: + Emilia Słowiak - od Niny i Stanisława Bąk


NIEDZIELA - 18 listopada - XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B; BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY

9.00: + Bolesław Burdzy (33)

16.00: ++ Maria, Józef, Katarzyna Kwaśnik; Maria, Walenty Kos


PONIEDZIAŁEK - 19 listopada - BŁ. SALOMEI

16.00: + Stanisław Jarosz - od Rodzin: Rutyna z Grębowa, Skaba z Rzeszowa, Kopała z Tarnobrzega


WTOREK - 20 listopada - ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO

16.00: ++ Wypominki (4)


ŚRODA - 21 listopada - OFIAROWANIE NMP

16.00: + Maria Żak - od Zofii i Kazimierza Szewc


CZWARTEK - 22 listopada - ŚW. CECYLII

16.00: + Stanisław Duma - od Chrześniaka Jacka


PIĄTEK - 23 listopada - ŚW. KLEMENSA; ŚW. KOLUMBANA

16.00: ++ Wypominki (5)


SOBOTA - 24 listopada - ŚW. ANDRZEJA DUNG-LACA I TOWARZYSZY

16.00: REZ.


NIEDZIELA - 25 listopada - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA - ROK B; ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ; BŁ. MARII OD PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA

9.00: ++ Bronisława (10), Bronisław Janeczko; Anna Duma

16.00: ++ Jan (3), Stanisława Serafin


PONIEDZIAŁEK - 26 listopada



WTOREK - 27 listopada

16.00: + Janina Puzio - od Prawnuczki Pauliny z Rodziną


ŚRODA - 28 listopada

16.00: + Jan Stec - od Anny i Tomasza Ożga z USA


CZWARTEK - 29 listopada

16.00: + Stanisław Jarosz - od Rodzin Lechowicz i Tałaj ze Skotnik


PIĄTEK - 30 listopada - ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA

16.00: + Emilia Słowiak - od Heleny i Władysława Stępień


I SOBOTA - 1 grudnia

16.00: ++ Wypominki roczne


NIEDZIELA - 2 grudnia - I NIEDZIELA ADWENTU - ROK C; BŁ. RAFAŁA CHYLIŃSKIEGO

9.00: ++ Emilia (4), Stanisław (6) Maciuba

16.00: Aleksandra Dec - 18 Urodziny


PONIEDZIAŁEK - 3 grudnia - ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO

16.00: + Stanisław Duma - od Renaty, Łukasza i Oliwii Żak


WTOREK - 4 grudnia - ŚW. BARBARY; ŚW. JANA DAMASCEŃSKIEGO

16.00: + Zbigniew Serafin - od Pracowników DHL, Koleżanek i Kolegów z pracy Syna Krzysztofa (2/2)


ŚRODA - 5 grudnia

16.00: + Maria Żak - od Stefanii Grądzkiej z Rodziną


I CZWARTEK - 6 grudnia - ŚW. MIKOŁAJA

16.00: Mikołaj Wilk - 3 Urodziny i imieniny; Anielka - 1 urodziny


I PIĄTEK - 7 grudnia - ŚW. AMBROŻEGO

16.00: + Jan Drozd - od Rodziny Chudy z Grębowa


SOBOTA - 8 grudnia - UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

16.00: Antoni Nowak - 2 Urodziny


NIEDZIELA - 9 grudnia - II NIEDZIELA ADWENTU - ROK C; ŚW. JANA DIEGO; ŚW. LEOKADII

9.00: ++ Jan Czerepak; Jan, Franciszka, Marian Miller

16.00: + Stanisław Jarosz - od Ireny Stec


PONIEDZIAŁEK - 10 grudnia - DZIEŃ SPOWIEDZI ADWENTOWEJ

17.00: + Emilia Słowiak - od Stanisławy Koryga z Dziećmi i ich rodzinami


WTOREK - 11 grudnia - ŚW. DAMAZEGO I, PAPIEŻA



ŚRODA - 12 grudnia - NMP Z GUADELUPE



CZWARTEK - 13 grudnia - ŚW. ŁUCJI



PIĄTEK - 14 grudnia



SOBOTA - 15 grudnia



NIEDZIELA - 16 grudnia - III NIEDZIELA ADWENTU - ROK C; ŚW. ADELAJDY

9.00: + Irena Saja (6)

16.00: ++ Jan, Maria, Stanisław Dziara


PONIEDZIAŁEK - 17 grudnia



WTOREK - 18 grudnia



ŚRODA - 19 grudnia

16.00: ++ Józef (30), Adama, Maria Kędzia; Bronisława, Bronisław Janeczko


CZWARTEK - 20 grudnia



PIĄTEK - 21 grudnia - ŚW. PIOTRA KANIZJUSZA



SOBOTA - 22 grudnia



NIEDZIELA - 23 grudnia IV NIEDZIELA ADWENTU - ROK C

9.00: ++ Julian (3), Zofia Ozga

16.00: ++ Ryszard (22), Stanisław, Tadeusz Bułatek


PONIEDZIAŁEK - 24 grudnia - WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

22.00: Za Parafian


WTOREK - 25 grudnia - ŚW. SZCZEPANA

9.00: Kuba Koryga - 8 Urodziny


ŚRODA - 26 grudnia - ŚW. SZCZEPANA

9.00:

16.00: + Edward Dec (8)


CZWARTEK - 27 grudnia

16.00: + Stanisław Duma - od Szwagra Łukasza z Rodziną


PIĄTEK - 28 grudnia - ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW

16.00: + Jan Stec - od Joanny i Romana Kołodziej z USA


SOBOTA - 29 grudnia ŚW. TOMASZA BECKETA

16.00: + Stanisław Jarosz - od Chrześnicy Albiny Myszkowskiej z Rodziną z USA


NIEDZIELA - 30 grudnia

9.00: ++ Kazimiera, Emil (8) Ożga - od Joanny i Romana Kołodziej

16.00: + Maria Jarosz (12)


PONIEDZIAŁEK - 31 grudnia - ŚW. SYLWESTRA I, PAPIEŻA, ZAKOŃCZENIE STAREGO ROKU

15.00: Za Parafian


WTOREK - 1 stycznia - UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI - NOWY ROK

9.00: Za Parafian

16.00: + Emilia Słowiak (1) - od Ks. Proboszcza


ŚRODA - 2 stycznia - ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU



I CZWARTEK - 3 stycznia - NAJŚWIĘTSZEGO IMIENIA JEZUS

16.00: Za kapłanów, kleryków i o powołania kapłańskie


I PIĄTEK - 4 stycznia

16.00: + Zbigniew Serafin - od Pracowników DHL, Koleżanek i Kolegów Syna Krzysztofa (3/3)


I SOBOTA - 5 stycznia

16.00: ++ Aniela Drozd (10), Jan, Katarzyna, Walenty, Wojciech, Stefania, Agnieszka


NIEDZIELA - 6 stycznia - UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO - TRZECH KRÓLI - ROK C

9.00: ++ Karolina, Adam, Konstanty Rak; Aniela, Jan, Józef Wyka

16.00: ++ Irena (10), Stanisław Smykla


PONIEDZIAŁEK - 7 stycznia



WTOREK - 8 stycznia



ŚRODA - 9 stycznia



CZWARTEK - 10 stycznia



PIĄTEK - 11 stycznia



SOBOTA - 12 stycznia



NIEDZIELA - 13 stycznia ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO - ROK C

9.00: Piotr Pasek - 18 Urodziny

16.00: + Kazimierz Wierzba (4)


PONIEDZIAŁEK - 14 stycznia



WTOREK - 15 stycznia



ŚRODA - 16 stycznia



CZWARTEK - 17 stycznia - ŚW. ANTONIEGO, OPATA



PIĄTEK - 18 stycznia



SOBOTA - 19 stycznia - ŚW. JÓZEFA PELCZARA



NIEDZIELA - 20 stycznia - II NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C; ŚW. FABIANA I SEBASTIANA

9.00: ++ Maria (20), Stanisław Sudoł

16.00: + Janina Dul


PONIEDZIAŁEK - 21 stycznia - ŚW. AGNIESZKI



WTOREK - 22 stycznia



ŚRODA - 23 stycznia - BŁ. WINCENTEGO LEWONIUKA I TOWARZYSZY



CZWARTEK - 24 stycznia - ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO



PIĄTEK - 25 stycznia - NAWRÓCENIE ŚW. PAWŁA APOSTOŁA



SOBOTA - 26 stycznia - ŚW. TYMOTEUSZA I TYTUSA



NIEDZIELA - 27 stycznia - III NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C; BŁ. JERZEGO MATULEWICZA

9.00: ++ Zofia (3), Julian Ozga

16.00


PONIEDZIAŁEK - 28 stycznia - ŚW. TOMASZA Z AKWINU



WTOREK - 29 stycznia - BŁ. BOLESŁAWY MARII LAMENT I ŚW. ANIELI MERICI



ŚRODA - 30 stycznia



CZWARTEK - 31 stycznia - ŚW. JANA BOSKO



I PIĄTEK - 1 lutego

16.00: + Emilia Słowiak - od Rodziny Krasoń


I SOBOTA - 2 lutego - ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO - MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ

16.00: ++ Wypominki roczne


NIEDZIELA - 3 lutego - IV NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C; ŚW. BŁAŻEJA I OSKARA

9.00: ++ Stanisław Saja (40); Franciszka, Wojciech

16.00: ++ Franciszek (19), Waleria, Stanisław Pasek


PONIEDZIAŁEK - 4 lutego



WTOREK - 5 lutego - ŚW. AGATY

16.00: + Jan Stec - od Beaty i Janusza Janeczko z Wydrzy


ŚRODA - 6 lutego - ŚW. MĘCZENNIKÓW PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY; ŚW. DOROTY

16.00: + Stanisław Duma - od Sąsiadów (1/4)


CZWARTEK - 7 lutego

16.00: + Jan Drozd - od Danuty i Czesława Saja z Wydrzy


PIĄTEK - 8 lutego - ŚW. HIERONIMA; ŚW. JÓZEFINY BAKHITY

16.00: + Stanisław Jarosz - od Magdaleny Nienajadło z Rodziną z USA


SOBOTA - 9 lutego

16.00: ++ Józef (36), Emilia, Stanisław Nitek


NIEDZIELA - 10 lutego - V NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C; ŚW. SCHOLASTYKI

9.00: + Janina Dul - od Rodzin: Nitek, Pasek

16.00: Rez.


PONIEDZIAŁEK - 11 lutego - WSPOMNIENIE NMP Z LOURDES

16.00: ++ Stefania (10), Stanisław Kozieł


WTOREK - 12 lutego

16.00: ++ Michał (35), Maria (12) Janeczko


środa - 13 lutego

16.00: + Zbigniew Serafin - od Kolegi Zbigniewa Pelc z Rodziną


CZWARTEK - 14 lutego - ŚW. WALENTEGO; ŚW. CYRYLA I METODEGO - PATRONÓW EUROPY



PIĄTEK - 15 lutego - BŁ. MICHAŁA SOPOĆKI

16.00: + Janina Puzio - od Róży MB Częstochowskiej


SOBOTA - 16 lutego

16.00: + Maria Żak - od Zofii Saja z Wydrzy


NIEDZIELA - 17 lutego - VI NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C; ŚW. SIEDMIU ZAŁOŻYCIELI ZAKONU SERWITÓW NMP

9.00:

16.00: ++ Lucjan (15), Irena Wójtowicz


PONIEDZIAŁEK - 18 lutego



WTOREK - 19 lutego

17.30: + Władysław Koryga (8)


ŚRODA - 20 lutego - BŁ. FRANCISZKA I HIACYNTY MARTO - DZIECI Z FATIMY

16.00: + Stanisław Duma - od Sąsiadów (2/4)


CZWARTEK - 21 lutego - ŚW. PIOTRA DAMIANA

16.00: + Stanisław Jarosz - od Heleny i Władysława Stępień z Rodziną


PIĄTEK - 22 lutego - ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA

16.00: + Jan Pasek (9)


SOBOTA - 23 lutego - ŚW. POLIKARPA

16.00: ++ Jan (14), Janina, Józef Nowak


NIEDZIELA - 24 lutego - VII NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C

9.00: ++ Marian, Stanisław Sączawa

16.00: + Władysław Puzio (4)


PONIEDZIAŁEK - 25 lutego



WTOREK - 26 lutego

16.00: + Ks. Stanisław Frączek (4)


ŚRODA - 27 lutego



CZWARTEK - 28 lutego

16.00: + Jan Stec - od Bernadetty i Jerzego Chołody z Rodziną z Jamnicy


I PIĄTEK - 1 marca

16.00: ++ Jan (15), Maria, Józef Kędzia; Zofia, Jan Surma


I SOBOTA - 2 marca

16.00: ++ Wypominki roczne


NIEDZIELA - 3 marca - VIII NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C

9.00: ++ Bronisław (10), Bronisława Janeczko; Anna Duma

16.00: ++ Jan (2), Zofia Giemza


PONIEDZIAŁEK - 4 marca - ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA

16.00: + Emilia Słowiak - od Krystyny i Marii Baran z Tarnobrzega


WTOREK - 5 marca



ŚRODA - 6 marca - ŚRODA POPIELCOWA

16.00: ++ Łukasz Kolano (12); Aniela, Henryk, Małgorzata Wasielewski; Katarzyna, Wojciech Janeczko


CZWARTEK - 7 marca

16.00: + Zbigniew Serafin - od Elżbiety i Grzegorza Gortych z Rodziną


PIĄTEK - 8 marca

16.00: + Stanisław Burdzy (6)


SOBOTA - 9 marca

16.00: + Łukasz Kolano - od Przyjaciół


NIEDZIELA - 10 marca - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ROK C

9.00: ++ Aniela (14), Adam Sudoł; Julian Matyka

16.00: + Ludmiła Diaczyńska (10); ++ z Rodziny


PONIEDZIAŁEK - 11 marca

16.00: + Stanisław Jarosz - od Stanisławy i Józefa Burek


WTOREK - 12 marca

16.00: + Stanisław Duma - od Sąsiadów (3/4)


ŚRODA - 13 marca

16.00: + Maria Żak - od Rodziny Watras


CZWARTEK - 14 marca

16.00: Sara - 9 Urodziny


PIĄTEK - 15 marca

16.00: ++ Józef, Maria Jarosz


SOBOTA - 16 marca

16.00: ++ Aniela (14), Henryk, Małgorzata Wasielewski; Łukasz Kolano; Katarzyna, Wojciech Janeczko


NIEDZIELA - 17 marca - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ROK C; ŚW. PATRYKA

9.00: ++ Józef (22), Aniela, Jan Wyka; Andrzej Maria, Jan Piotrowski; Jan Drozd

16.00: Rez.


PONIEDZIAŁEK - 18 marca - ŚW. CYRYLA JEROZOLIMSKIEGO

16.00: + Janina Dul - od Rodziny Wolak


WTOREK - 19 marca - ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP

16.00: Róża św. Józefa (Jacek Sudoł)


ŚRODA - 20 marca

16.00: O błogosławieństwo Boże w Rodzinie


CZWARTEK - 21 marca

16.00: + Jan Drozd - od Wnuczki Martyny z Mężem i Córką


PIĄTEK - 22 marca

16.00: ++ Antoni, Maria, Joanna, Marian, Kazimiera


SOBOTA - 23 marca - ŚW. TURYBIUSZA Z MONGROVEJO

16.00: + Janina Puzio - od Rodzin: Cubera, Niezabitowski, Latawiec, Staroń


NIEDZIELA - 24 marca - III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ROK C

9.00: Rez.

16.00: Rez.


PONIEDZIAŁEK - 25 marca - UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO



WTOREK - 26 marca



ŚRODA - 27 marca

16.00: + Jan Stec - od Haliny i Henryka Bednarczyk z Kotowej Woli


CZWARTEK - 28 marca

16.00: + Stanisław Duma - od Sąsiadów (4/4)


PIĄTEK - 29 marca

16.00: + Stanisław Jarosz - od Grażyny i Marka Ożga


SOBOTA - 30 marca

16.00:


NIEDZIELA - 31 marca - IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ROK C

9.00: ++ Emilia (24), Józef, Stanisław Nitek

16.00: + Maria Żak - od Beaty i Dominika Szewc


PONIEDZIAŁEK - 1 kwietnia



WTOREK - 2 kwietnia

16.00: + Janina Puzio - od Janiny i Andrzeja Stadnik


ŚRODA - 3 kwietnia

16.00: + Emilia Słowiak - od Rodziny Janiny i Marzenki Jarosz z Sulechowa


I CZWARTEK - 4 kwietnia

16.00: + Zbigniew Serafin - od Natalii i Tomasza Jurek z Rodziną


I PIĄTEK - 5 kwietnia

16.00: + Janina Dul - od Haliny i Józefa Pasek z Rodziną


I SOBOTA - 6 kwietnia

16.00: ++ Wypominki roczne


NIEDZIELA - 7 kwietnia - V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ROK C

9.00: Rez.

16.00: ++ Irena (4), Zygmunt Burdzy


PONIEDZIAŁEK - 8 kwietnia



WTOREK - 9 kwietnia



ŚRODA - 10 kwietnia



CZWARTEK - 11 kwietnia ROZPOCZĘCIE REKOLEKCJI PARAFIALNYCH I SZKOLNYCH

16.00: Za Parafian
16.00: + Jan Stec - od Joanny i Grzegorza Prytek z Rodziną


PIĄTEK - 12 kwietnia REKOLEKCJE PARAFIALNE I SZKOLNE

9.00: + Stanisław Duma - od Szwagra Andrzeja

16.00: + Stanisław Jarosz (1) - od Ks. Proboszcza
16.00: + Janina Puzio - od Elżbiety i Grzegorza Gortych z Rodziną


SOBOTA - 13 kwietnia - REKOLEKCJE PARAFIALNE I SZKOLNE

9.00:

16.00: + Jan Drozd - od Kolegów Wnuczków Krzysztofa i Adama


NIEDZIELA - 14 kwietnia - NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ; ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI PARAFIALNYCH I SZKOLNYCH -

9.00: + Jan Tomczyk (35)

16.00:


WIELKI PONIEDZIAŁEK - 15 kwietnia - DZIEŃ SPOWIEDZI PARAFIALNEJ

17.00:


WIELKI WTOREK - 16 kwietnia



WIELKA ŚRODA - 17 kwietnia

17.00: + Maria Żak - od Swatowej Marii Jamrozowicz z Rodziną


WIELKI CZWARTEK - 18 kwietnia

17.00: Za kapłanów, kleryków i o powołania kapłańskie


WIELKI PIĄTEK - 19 kwietnia

17.00: LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU


WIELKA SOBOTA - 20 kwietnia

22.00: ++ Adam (4), Aniela Sudoł; Julian Matyka


NIEDZIELA - 21 kwietnia - NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

9.00: Za Parafian


PONIEDZIAŁEK - 22 kwietnia - PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

9.00: ++ Maria (7), Wojciech Pelc

17.00:


WTOREK - 23 kwietnia - ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA, MĘCZENNIKA, PATRONA POLSKI

16.00: + Jan Stec - od Kolegi Krzysztofa Burek


ŚRODA - 24 kwietnia



CZWARTEK - 25 kwietnia - ŚW. MARKA, EWANGELISTY

17.30: + Janina Puzio - od Rodziny Babiarz


PIĄTEK - 26 kwietnia

16.00: + Stanisław Jarosz - od Rodziny Kozieł z Klonowego


SOBOTA - 27 kwietnia

17.30: + Stanisław Duma - od Szwagierki Agaty z Rodziną


NIEDZIELA - 28 kwietnia II NIEDZIELA WIELKANOCNA - ROK C; NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO; BŁ. HANNY CHRZANOWSKIEJ

9.00: Rez.

17.30: +Janina Dul


PONIEDZIAŁEK - 29 kwietnia - ŚW. KATARZYNY ZE SIENY, PATRONKI EUROPY



WTOREK - 30 kwietnia - ŚW. PIUSA V



ŚRODA - 1 maja - ODPUST ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA

9.00: ++ Maria (16), Jan Drozd


I CZWARTEK - 2 maja - ŚW. ATANAZEGO, BISKUPA, DOKTORA KOŚCIOŁA; ŚW. ZYGMUNTA

17.30: Za Strażaków OSP Krawce


I PIĄTEK- 3 maja - NMP KRÓLOWEJ POLSKI - GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI

9.00: Róża MB Królowej Polski (Irena Burdzy)

17.30:


I SOBOTA - 4 maja - ŚW. FLORIANA

17.30: Antoni - 4 Urodziny


NIEDZIELA - 5 maja - III NIEDZIELA WIELKANOCNA - ROK C; BŁ. STANISŁAWA KAZIMIERCZYKA

9.00: I Komunia św.

17.30: ++ Stanisław, Józef, Maria Sączawa


PONIEDZIAŁEK - 6 maja - ŚW. FILIPA I JAKUBA, APOSTOŁÓW

17.30: ++ Wypominki roczne


WTOREK - 7 maja - ŚWIĘTO MATKI ŁASKI BOŻEJ

17.30:


ŚRODA - 8 maja - ŚW. STANISŁAWA - GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI

17.30: + Stanisława Różańska - imieniny


CZWARTEK - 9 maja

20.00: Za kapłanów, kleryków i o powołania kapłańskie


PIĄTEK - 10 maja

17.30: ++ Wypominki roczne
17.30: ++ Maria, Antoni


SOBOTA - 11 maja

19.00: Damian Kułaga - 18 Urodziny


NIEDZIELA - 12 maja - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - ROK C; ŚW. NEREUSZA I ACHILLESA; ŚW. PANKRACEGO

9.00: + Stanisław Duma (1) - od Ks. Proboszcza

17.30: + Józef Dec (11)


PONIEDZIAŁEK - 13 maja - MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ

17.30: + Emilia Słowiak - od Rodzin: Nitek, Pasek


WTOREK - 14 maja - ŚW. MACIEJA, APOSTOŁA

17.30: ++ Helena, Jan Gorczyca


ŚRODA - 15 maja - ŚW. ZOFII

17.30: + Janina Puzio - od Krystyny i Kazimierza Gortych z Rodziną


CZWARTEK - 16 maja - ŚW. ANDRZEJA BOBOLI - PATRONA POLSKI

17.30:


PIĄTEK - 17 maja

17.30:


SOBOTA - 18 maja - ŚW. JANA I, PAPIEŻA

17.30:


NIEDZIELA - 19 maja - V NIEDZIELA WIELKANOCNA, ROK C

9.00: ++ Stanisław (13), Maria Sudoł

17.30: + Józef Kędzia (4)


PONIEDZIAŁEK - 20 maja - ŚW. BERNARDYNA ZE SIENY

17.30:


WTOREK - 21 maja - ŚW. EUGENIUSZA DE MAZENOD; ŚW. JANA NEPOMUCENA; ŚW. KRZYSZTOFA MAGALLANES I TOWARZYSZY

17.30: Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo


ŚRODA - 22 maja - ŚW. RITY Z CASCIA

17.30: + Stanisław Duma - od Kolegów z pracy "M-22" (3/6)


CZWARTEK - 23 maja

17.30:


PIĄTEK - 24 maja - MATKI BOŻEJ WSPOMOŻENIE WIERNYCH

17.30:


SOBOTA - 25 maja - ŚW. BEDY CZCIGODNEGO; ŚW. GRZEGORZA VII; ŚW. MARII MAGDALENY DE PAZZI

17.30: + Jan Stec - od Rodziny Latawiec


NIEDZIELA - 26 maja - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - ROK C; ŚW. FILIPA NEREUSZA

7.00: ++ Emilia (13), Adam Serafin

17.30: ++ Bronisława (9), Adam Jodłowski


PONIEDZIAŁEK - 27 maja - ŚW. AUGUSTYNA Z CANTERBURY

17.30:


WTOREK - 28 maja

17.30:


ŚRODA - 29 maja - ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ

17.30: + Janina Dul - od Rodzin: Gorczyca i Brzeziński


CZWARTEK - 30 maja - ŚW. JANA SARKANDRA; ŚW. ZDZISŁAWY

17.30:


PIĄTEK - 31 maja - NAWIEDZENIE NMP

17.30:


I SOBOTA - 1 czerwca - ŚW. JUSTYNA

17.30: ++ Wincenty (30), Antonina, Jan Bednarz


NIEDZIELA - 2 czerwca - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO; BŁ. SADOKA I TOWARZYSZY; ŚW. MARCELINA I PIOTRA

9.00: + Józef Jarosz (17)

17.30: ++ Franciszek Trudzik (15); Marian Pelc


PONIEDZIAŁEK - 3 czerwca - ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY



WTOREK - 4 czerwca



ŚRODA - 5 czerwca - ŚW. BONIFACEGO



I CZWARTEK - 6 czerwca - ŚW. BONIFACEGO

17.30:


I PIĄTEK - 7 czerwca

17.30:


SOBOTA - 8 czerwca - ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

17.30: ++ Wypominki roczne


NIEDZIELA - 9 czerwca - UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW.; ŚW. EFREMA

9.00: + Jan Stec (1) - od Ks. Proboszcza

17.30: + Stanisław Duma - od Kolegów z pracy "M-22" (4/6)


PONIEDZIAŁEK - 10 czerwca - BŁ. BOGUMIŁA



WTOREK - 11 czerwca - ŚW. BARNABY APOSTOŁA



ŚRODA - 12 czerwca - BŁ. ANTONIEGO REWERY; BŁ. WŁADYSŁAWA MIEGONIA



CZWARTEK - 13 czerwca - ŚW. ANTONIEGO Z PADWY



PIĄTEK - 14 czerwca - BŁ. MICHAŁA KOZALA

17.30: + Janina Puzio - od Rodziny Mróz


SOBOTA - 15 czerwca - BŁ. JOLANTY

17.30: Kuba Koryga - 5 Urodziny


NIEDZIELA - 16 czerwca - UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

9.00: + Maria Żak - od Ks. Proboszcza (1)

17.30: REZ.


PONIEDZIAŁEK - 17 czerwca - ŚW. BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO



WTOREK - 18 czerwca

17.30: + Jan Stec - od Bożeny i Zbigniewa Rutyna z Grębowa


ŚRODA - 19 czerwca - ŚW. ROMUALDA



CZWARTEK - 20 czerwca - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ - BOŻE CIAŁO

8.00: Rocznica I Komunii św.


PIĄTEK - 21 czerwca - OKTAWA BOŻEGO CIAŁA; ŚW. ALOJZEGO GONZAGI

10.00: Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego

17.30:


SOBOTA - 22 czerwca - OKTAWA BOŻEGO CIAŁA; ŚW. PAULINY Z NOLI; ŚW. JANA FISHERA I TOMASZA MOREA

17.30: ++ Władysław, Edward, Stanisław, Józef Sączawa


NIEDZIELA - 23 czerwca - XII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

9.00: ++ Marian Pelc (6); Roman Skrzypacz

17.30: ++ Jan, Edward, Władysław, Janina Puzio


PONIEDZIAŁEK - 24 czerwca - OKTAWA BOŻEGO CIAŁA; UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

17.30: ++ Maria, Jan Potocki; Emilia Józef Duda


WTOREK - 25 czerwca - OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

17.30: W intencji Wnuków i Ich Rodziców oraz całej Rodziny


ŚRODA - 26 czerwca - OKTAWA BOŻEGO CIAŁA; ŚW. ZYGMUNTA GORAZDOWSKIEGO

17.30: Maryla Saja-Wasielewska - Imieniny


CZWARTEK - 27 czerwca - ZAKOŃCZENIE OKTAWY BOŻEGO CIAŁA; MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY; ŚW. CYRYLA ALEKSANDRYJSKIEGO

17.30: Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy (Magdalena Drozd)


PIĄTEK - 28 czerwca - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA; ŚW. IRENEUSZA

17.30: + Stanisław Duma - od Kolegów z pracy "M-22" (5/6)


SOBOTA - 29 czerwca - UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

17.30: + Janina Dul (1) - od Ks. Proboszcza


NIEDZIELA - 30 czerwca - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW KOŚCIOŁA RZYMSKIEGO

9.00: ++ Jan Drozd (42), Adam, Franciszka

17.30: + Zygmunt Skrzypacz (13)


PONIEDZIAŁEK - 1 lipca - ŚW. OTTONA



WTOREK - 2 lipca



ŚRODA - 3 lipca - ŚW. TOMASZA, APOSTOŁA



I CZWARTEK - 4 lipca - ŚW. ELŻBIETY PORTUGALSKIEJ; BŁ. PIOTRA JERZEGO FRASSATIEGO

17.30: Za kapłanów, kleryków i o powołania kapłańskie


I PIĄTEK - 5 lipca - ŚW. ANTONIEGO MARII ZACCARII; ŚW. MARII GORETTI

17.30:


I SOBOTA - 6 lipca - BŁ. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ

17.30: ++ Wypominki roczne


NIEDZIELA - 7 lipca - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C

9.00: ++ Jan (26), Katarzyna, Michał, Stanisław Stępień; Jan Nowak

17.30:


PONIEDZIAŁEK - 8 lipca - ŚW. JANA Z DUKLI

17.30: + Jan Stec - od Rodzin: Czerniec i Rak z Zabrnia


WTOREK - 9 lipca - ŚW. AUGUSTYNA ZHAO RONGA I TOWARZYSZY

17.30: ++ Stanisława (2), Józef Różańscy


ŚRODA - 10 lipca

17.30: + Stanisław Duma - od Kolegów z pracy "M-22" (6/6)


CZWARTEK - 11 lipca - ŚW. BENEDYKTA, PATRONA EUROPY



PIĄTEK - 12 lipca - ŚW. BRUNONA BONIFACEGO Z KWERFURTU



SOBOTA - 13 lipca - ŚW. ANDRZEJA ŚWIERARDA I BENEDYKTA

17.30:


NIEDZIELA - 14 lipca - XV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; ŚW. KAMILA DE LELLIS; ŚW. HENRYKA

9.00: + Janina Puzio - od Ks. Proboszcza (1 rocznica śmierci)

17.30: + Henryk (17), Maria Burdzy


PONIEDZIAŁEK - 15 lipca - ŚW. BONAWENTURY



WTOREK - 16 lipca - NMP Z GÓRY KARMEL; MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ



ŚRODA - 17 lipca



CZWARTEK - 18 lipca - ŚW. SZYMONA Z LIPNICY

17.30: + Jan Stec - od Agnieszki i Mieczysława Rak z Rodziną


PIĄTEK - 19 lipca

17.30: + Stefania Burdzy (8)


SOBOTA - 20 lipca - BŁ. CZESŁAWA



NIEDZIELA - 21 lipca - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; ŚW. WAWRZYŃCA Z BRINDISI; ŚW. APOLINAREGO

9.00: ++ Julian Matyka (7); Aniela, Adam Sudoł

17.30: ++ Stanisław (10), Janina Drozd; Jan, Stanisław Duma


PONIEDZIAŁEK - 22 lipca - ŚW. MARII MAGDALENY



WTOREK - 23 lipca - ŚW. BRYGIDY - PATRONKI EUROPY



ŚRODA - 24 lipca - ŚW. KINGI



CZWARTEK - 25 lipca - ŚW. JAKUBA APOSTOŁA; ŚW. KRZYSZTOFA



PIĄTEK - 26 lipca - ŚW. ANNY I JOACHIMA - RODZICÓW NMP



SOBOTA - 27 lipca

17.30:


NIEDZIELA - 28 lipca - XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; ŚW. WIKTORA I; ŚW. SARBELIUSZA MAKHLUF

9.00: ++ Waleria (13), Franciszek, Stanisław Pasek

17.30:


PONIEDZIAŁEK - 29 lipca - ŚW. MARTY

17.30: + Jan Stec - od Rodziny Kopeć z Jamnicy


WTOREK - 30 lipca - ŚW. PIOTRA CHRYZOLOGA

17.30: + Stanisław Jarosz - od Teresy Jodłowskiej z Rodziną


ŚRODA - 31 lipca - ŚW. IGNACEGO LOYOLI

17.30: + Janina Puzio - od Anny i Marka Sączawa z Rodziną


I CZWARTEK - 1 sierpnia - ŚW. ALFONSA MARII LIGUORIEGO

17.30: Za kapłanów, kleryków i o powołania kapłańskie


I PIĄTEK - 2 sierpnia - ŚW. EUZEBIUSZA Z VERCELLI; ŚW. PIOTRA JULIANA EYMARDA

17.30:


I SOBOTA - 3 sierpnia

17.30: ++ Wypominki roczne


NIEDZIELA - 4 sierpnia - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C: ŚW. JANA MARII VIANNEYA

9.00: ++ Stefania, Stanisław, Teresa, Stanisław, Maria, Marian, Jan Nowak; Maria, Emil Bąk; Agnieszka, Stanisław Rutyna

17.30: ++ Henryk (9), Aniela, Małgorzata Wasielewski; Łukasz Kolano; Katarzyna, Wojciech Janeczko


PONIEDZIAŁEK - 5 sierpnia



WTOREK - 6 sierpnia - PRZEMIENIENIE PAŃSKIE



ŚRODA - 7 sierpnia - ŚW. SYKSTUSA II I TOWARZYSZY; ŚW. KAJETANA; BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO



CZWARTEK - 8 sierpnia - ŚW. DOMINIKA

17.30: ++ Katarzyna (7), Jan Saja; Józef, Zofia, Bolesław, Stanisław Dul


PIĄTEK - 9 sierpnia - ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA - PATRONKI EUROPY

17.30: + Jan Puzio (7)


SOBOTA - 10 sierpnia - ŚW. WAWRZYŃCA

17.30: ++ Stefania (6) , Wojciech, Jan Pasek; Stanisław, Adam, Agnieszka Kędzia


NIEDZIELA - 11 sierpnia - XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; ŚW. KLARY

9.00: + Stefania Żak (17)

17.30:


PONIEDZIAŁEK - 12 sierpnia - ŚW. JOANNY FRANCISZKI DE CHANTAL

17.30: + Stanisław Jarosz - od Marty i Jana Stec


WTOREK - 13 sierpnia - ŚW. JOANNY FRANCISZKI DE CHANTAL

17.30: + Jan Stec - od Moniki Burdzy z Jamnicy


ŚRODA - 14 sierpnia - ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBE

17.30: + Janina Puzio - od Rodziny Drzystek


CZWARTEK - 15 sierpnia - WNIEBOWZIĘCIE NAJŚW. MARYI PANNY - Dożynki Parafialne

9.00: ++ Adam (34), Emilia Serafin
9.00: + Maria Jarosz


PIĄTEK - 16 sierpnia - ŚW. STEFANA WĘGIERSKIEGO



SOBOTA - 17 sierpnia - ŚW. JACKA

17.30:


NIEDZIELA - 18 sierpnia - XX NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C

9.00: Katarzyna (33), Antoni Baran

17.30: ++ Julia (6), Władysław Gorczyca


PONIEDZIAŁEK - 19 sierpnia - ŚW. JANA EUDESA

17.30: ++ Stefania (10), Walerian Saja; Julia, Wojciech Szewc


WTOREK - 20 sierpnia - ŚW. BERNARDA



ŚRODA - 21 sierpnia - ŚW. PIUSA X, PAPIEŻA



CZWARTEK - 22 sierpnia - NMP KRÓLOWEJ

17.30: rez.


PIĄTEK - 23 sierpnia - ŚW. RÓŻY Z LIMY; BŁ. WŁADYSŁAWA FINDYSZA



SOBOTA - 24 sierpnia - ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

17.30:


NIEDZIELA - 25 sierpnia - XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; ŚW. LUDWIKA; ŚW. JÓZEFA KALASANTEGO

9.00:

17.30:


PONIEDZIAŁEK - 26 sierpnia - UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

17.30: Róża MB Częstochowskiej (Stanisława Gortych)


WTOREK - 27 sierpnia - ŚW. MONIKI

17.30: + Stanisław Jarosz - od Edwarda Bajek z Rodziną


ŚRODA - 28 sierpnia - ŚW. AUGUSTYNA

17.30: + Janina Puzio - od Zofii i Kazimierza Szewc z Rodziną


CZWARTEK - 29 sierpnia - MĘCZEŃSTWO ŚW. JANA CHRZCICIELA



PIĄTEK - 30 sierpnia



SOBOTA - 31 sierpnia

17.30: Jan Stec - od Rodzin: Dec i Konefał


NIEDZIELA - 1 września - XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; BŁ. BRONISŁAWY; ŚW. IDZIEGO

9.00: ++ Bronisława, Bronisław Janeczko; Maria (25), Adam Kędzia; Anna Duma
17.30: : + Julia Burdzy (16)


PONIEDZIAŁEK - 2 września

10.00: Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego


WTOREK - 3 września - ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO



ŚRODA - 4 września - BŁ. MARII STELLI I TOWARZYSZEK;



I CZWARTEK - 5 września - ŚW. MATKI TERESY Z KALKUTY

16.30:


I PIĄTEK - 6 września

16.30:


I SOBOTA - 7 września - ŚW. MELCHIORA GRODZIECKIEGO; BŁ. IGNACEGO KŁOPOTOWSKIEGO

16.30: ++ Wypominki roczne


NIEDZIELA - 8 września - NARODZENIE NMP

9.00: ++ Franciszka, Adam Drozd; Zofia, Antoni Wianecki

16.30: + Zofia Giemza (14)


PONIEDZIAŁEK - 9 września - ŚW. PIOTRA KLAWERA; BŁ. ANIELI SALAWY



WTOREK - 10 września



ŚRODA - 11 września



CZWARTEK - 12 września - NAJŚW. IMIENIA MARYI

16.30: ++ Maria, Jakub, Zofia, Stanisław, Zofia, Józef


PIĄTEK - 13 września - ŚW. JANA CHRYZOSTOMA



SOBOTA - 14 września - ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚW.

15.00: ślub:

16.30: ++ Janina (19), Jan, Józef Nowak


NIEDZIELA - 15 września - XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; MATKI BOŻEJ BOLESNEJ

9.00: + Julia Sudoł (4)

16.30: + Józef Burek (1) - od Ks. Proboszcza
16.30: + Stanisław Sączawa (10)


PONIEDZIAŁEK - 16 września - ŚW. MĘCZENNIKÓW KORNELIUSZA I CYPRIANA

16.30:


WTOREK - 17 września - ŚW. ROBERTA BELLARMINA; ŚW. ZYGMUNTA SZCZĘSNEGO FELIŃSKIEGO

16.30:


ŚRODA - 18 września - ŚW. STANISŁAWA KOSTKI - PATRONA POLSKI

16.30: W intencji dzieci i młodzieży


CZWARTEK - 19 września - NMP Z LA SALETTE - ODPUST W KRAWCACH; ŚW. JANUAREGO

16.30: Za Parafian
16.30: Róża MB Saletyńskiej (Stefania Nitek)
16.30: Emilia - 10 urodziny; Eliza - 6 Urodziny
16.30: ++ Czesław Borkowski (14); Józefa, Franciszek Perłowski


PIĄTEK - 20 września - ŚW. ANDRZEJA KIM TAEGONA, PAWŁA CHONG HASANGA I TOWARZYSZY



SOBOTA - 21 września - ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA, EWANGELISTY

14.00: Ślub

16.30: ++ Jan (16), Maria Drozd


NIEDZIELA - 22 września - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; BŁ. BERNARDYNY JABŁOŃSKIEJ

9.00: 25 rocznica ślubu

16.30: + Janina Krawiec (6)


PONIEDZIAŁEK - 23 września - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B; ŚW. PIO Z PIETRELCINY; ŚW. TEKLI



WTOREK - 24 września



ŚRODA - 25 września - BŁ. WŁADYSŁAWA Z GIELNIOWA



CZWARTEK - 26 września - ŚW. KOSMY I DAMIANA; ŚW. WAWRZYŃCA RUIZ I TOWARZYSZY



PIĄTEK - 27 września - ŚW. WINCENTEGO A PAULO



SOBOTA - 28 września - ŚW. WACŁAWA

16.30: ++ Stanisław (3), Irena Smykla


NIEDZIELA - 29 września - XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; ŚW. ARCHANIOŁÓW: MICHAŁA, RAFAŁA, GABRIELA

9.00: O błogosławieństwo Boże w rocznicę ślubu

16.30: + Zofia Kolano (6)


PONIEDZIAŁEK - 30 września - ŚW. HIERONIMA



WTOREK - 1 października - ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS



ŚRODA - 2 października - ŚWIĘTO ANIOŁÓW STRÓŻÓW

16.00:


I CZWARTEK - 3 października

16.00: Za kapłanów, kleryków i o powołania


I PIĄTEK - 4 października - ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

16.00:


I SOBOTA - 5 października - ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ

16.00: ++ Wypominki roczne


NIEDZIELA - 6 października - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; ŚW. BRUNONA

9.00: + Jan Konefał (17)

16.00: rez.


PONIEDZIAŁEK - 7 października - NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY RÓŻAŃCOWEJ

16.00: Róża MB Różańcowej (Maria Szewc)


WTOREK - 8 października

16.00:


ŚRODA - 9 października - BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA, PATRONA DIECEZJI

16.00:


CZWARTEK - 10 października - BŁ. ANGELI TRUSZKOWSKIEJ; ŚW. DIONIZEGO I TOWARZYSZY; ŚW. JANA LEONARDIEGO

16.00:


PIĄTEK - 11 października - Św. Jana XXIII, papieża

16.00:


SOBOTA - 12 października - BŁ. JANA BEYZYMA

16.00:


NIEDZIELA - 13 października - XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO

9.00: O błogosławieństwo Boże w rocznicę ślubu

16.00:


PONIEDZIAŁEK - 14 października - ŚW. MAŁGORZATY MARII ALACOQUE; ŚW. KALIKSTA I; BŁ. RADZIM GAUDENTY

16.00:


WTOREK - 15 października - ŚW. TERESY Z AVILA

16.00:


ŚRODA - 16 października - ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

16.00:


CZWARTEK - 17 października - ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO

16.00: ++ Marcin (34), Anna Sudoł


PIĄTEK - 18 października ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY

16.00:

 

 

Za zamówione intencje mszalne i złożone ofiary
składam serdeczne Bóg zapłać



 

* Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zamówionych intencji mszalnych, zawarte na stronie parafii św. Józefa Robotnika w Wydrzy oraz kościoła MB Saletyńskiej w Krawcach umieszczone zostały za zgodą osób, które intencje zamówiły.