...Parafia Wydrza...

 

Wydrza - intencje mszalne *



PIĄTEK - 17 sierpnia - ŚW. JACKA

19.00: + Julia Tereszkiewicz - od Chrześniaka Adama Kułaga z Rodziną (Gregorianka 20.)

20.00: + Marian Stępień - od Sołtysów z terenu Gminy Grębów


SOBOTA - 18 sierpnia

19.00: Fabian Buczek - 1 Urodziny
19.00: + Julia Tereszkiewicz - od Koleżanek z Bloku Operacyjnego Szpitala w TBG (Gregorianka 21.)


NIEDZIELA - 19 sierpnia - XX NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B; ŚW. JANA EUDESA

7.00: Stanisław Kułaga - 96 Urodziny
7.00: O pociechę dla Rodziny po śmierci Magdaleny - od Rodzin: Burek, Nowak, Pasek

11.00: Rozalia Nieradka - 90 Urodziny
11.00: ++ Franciszek, Maria Rosa

19.00: ++ Franciszek, Ludwika Janeczko
19.00: + Julia Tereszkiewicz - od Dyrekcji i Nauczycieli ZSO w Grębowie (Gregorianka 22.)


PONIEDZIAŁEK - 20 sierpnia - ŚW. BERNARDA

19.00: + Julia Winiarczyk - od Sąsiadów (1/3)
19.00: + Julia Tereszkiewicz - od Pracowników z ZSO w Grębowie oraz Osób związanych ze Szkołą (Gregorianka 23.)


WTOREK - 21 sierpnia - ŚW. PIUSA X, PAPIEŻA

19.00: O pociechę dla Rodziny Kalist po śmierci Magdaleny - od Janiny i Stanisława Kopała
19.00: + Julia Tereszkiewicz - od Koleżanek ze Szpitala w TBG (Gregorianka 24.)


ŚRODA - 22 sierpnia - NMP KRÓLOWEJ

19.00: + Stanisław Gądek - od Zofii i Stanisława Zając z Rodziną
19.00: + Julia Tereszkiewicz - od Pracowników Gminnego Zakładu Komunalnego w Grębowie (Gregorianka 25.)

20.00: + Władysław Stępień - od Rodziny Drozd z Krawców, Sąsiadów Córki Bożeny


CZWARTEK - 23 sierpnia - ŚW. RÓŻY Z LIMY; BŁ. WŁADYSŁAWA FINDYSZA

19.00: + Julia Tereszkiewicz - od Rodziny Jóźwiak (Gregorianka 26.)

20.00: + Zofia Sączawa - od Synowej Krystyny z Dziećmi


PIĄTEK - 24 sierpnia - ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

19.00: ++ Katarzyna (14), Tadeusz Tereszkiewicz
19.00: + Julia Tereszkiewicz - od Janiny i Wiesława Burdzy z Grębowa(Gregorianka 27.)


SOBOTA - 25 sierpnia - ŚW. LUDWIKA; ŚW. JÓZEFA KALASANTEGO

19.00: + Zdzisława Kos - od Rodzin: Antoszek, Bogdał, Jasion z Szflar (2/2)
19.00: + Julia Tereszkiewicz - od Teresy i Adama Śpiewak z Rodziną z Gorzyc (Gregorianka 28.)


NIEDZIELA - 26 sierpnia - XXI NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B

7.00: Karolina Kopeć - 18 Urodziny

11.00: Róża MB Częstochowskiej (Wioletta Kos)
11.00: ++ Stanisław, Emilia Rutyna; Edward Skrzypacz

19.00: + Regina Rębisz (9)
19.00: + Julia Tereszkiewicz - od Zofii Stępień z Rodziną (Gregorianka 29.)


PONIEDZIAŁEK - 27 sierpnia - UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ; ŚW. MONIKI

19.00: + Stanisław Gądek - od Rodziny Furman
19.00: + Julia Tereszkiewicz - od Rodzin: Kułaga, Janeczko (Gregorianka 30.)


WTOREK - 28 sierpnia - ŚW. AUGUSTYNA

19.00: + Zofia Ziniewicz - od Krystyny i Stanisława Gorczyca


ŚRODA - 29 sierpnia - MĘCZEŃSTWO ŚW. JANA CHRZCICIELA

19.00: + Bronisława Gortych - od Wnuczki Marioli z Rodziną

20.00: + Marian Stępień - od Zarządu Oddziału Gminnego OSP w Grębowie


CZWARTEK - 30 sierpnia

19.00: O pociechę dla Rodziny Kalist po śmierci Magdaleny - od Rodziny Kosior

20.00: + Jan Sączawa - od Wnuczek Justyny, Martyny i Klaudii


PIĄTEK - 31 sierpnia

19.00:


I SOBOTA - 1 września - BŁ. BRONISŁAWY; ŚW. IDZIEGO

14.00: ŚLUB: Anna Dereń - Grzegorz Sudoł

19.00: + Julia Tereszkiewicz - od Jacka Mika z Rodziną


NIEDZIELA - 2 września

7.00: ++ Stanisław, Bronisława (imieniny) Gądek - od Rodziny Olszewski z Węglińca

11.00: ++ Piotr, Katarzyna, Stanisław, Maria Skrzypacz

19.00: Grzegorz Gądek - 18 Urodziny


PONIEDZIAŁEK - 3 września - ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO

8.00: Rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego


WTOREK - 4 września - ŚW. MARII STELLI I TOWARZYSZEK;

18.00: Halina - Witold Drelich = 25 rocznica ślubu

19.00: + Zdzisława Kos - od Koleżanki z Matni


ŚRODA - 5 września - ŚW. MATKI TERESY Z KALKUTY

18.00: ++ Wypominki roczne

19.00: + Władysław Stępień - od Janiny i Stanisława Janeczko z Matni


I CZWARTEK - 6 września

18.00:

19.00: + Julia Sączawa - od Szwagierki Marii Sączawa z Krawców


I PIĄTEK - 7 września - ŚW. MELCHIORA GRODZIECKIEGO

18.00:


SOBOTA - 8 września - NARODZENIE NMP

14.00: ślub:

18.00: Róża Narodzenia NMP (Krystyna Piechowicz)


NIEDZIELA - 9 września - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - RPL B; ŚW. PIOTRA KLAWERA; BŁ. ANIELI SALAWY

7.00: ++ Janina (18), Jan, Józef Nowak

11.00: Anna - Lucjan Paterek = 25 roczcnia ślubu

18.00: + Zofia Ziniewicz - od Chrześniaka Janusza Czerepak z Żoną Krystyną


PONIEDZIAŁEK - 10 września

18.00: + Stanisław Gądek - od Haliny i Marii Rutyna


WTOREK - 11 września

18.00: + Rozalia Rędzia - od Wnuczek: Katarzyny i Wioletty z Rodzinami


ŚRODA - 12 września - NAJŚW. IMIENIA MARYI

18.00: ++ Eugenia (4), Michał Kapała

19.00: + Marian Stępień - od Sołtysa i Rady Sołeckiej z Krawców


CZWARTEK - 13 września - ŚW. JANA CHRYZOSTOMA

18.00: O miłosierdzie Boże dla Parafii
18.00: + Zofia Sączawa - od Wnuczki Elżbiety z Rodziną


PIĄTEK - 14 września - ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚW.

18.00: Za chorych


SOBOTA - 15 września - MATKI BOŻEJ BOLESNEJ

18.00: Róża MB Bolesnej (Elżbieta Dul)


NIEDZIELA - 16 września - XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B; ŚW. MĘCZENNIKÓW KORNELIUSZA I CYPRIANA

7.00: Rez.

11.00: Rez.

14.00: Chrzest: Hanna Żak

18.00: + Waldemar Gądek (13)


PONIEDZIAŁEK - 17 września - ŚW. ROBERTA BELLARMINA; ŚW. ZYGMUNTA SZCZĘSNEGO FELIŃSKIEGO

18.00: + Bronisława Gortych - od Wnuczka Andrzeja z Rodziną


WTOREK - 18 września - ŚW. STANISŁAWA KOSTKI - PATRONA POLSKI

18.00: W intencji dzieci i młodzieży

19.00: + Władysław Stępień - od Zarządu i Druhów Strażaków z OSP Wydrza


ŚRODA - 19 września - NMP Z LA SALETTE - ODPUST W KRAWCACH; ŚW. JANUAREGO

18.00: Róża MB Saletyńskiej (Maria Janeczko)


CZWARTEK - 20 września - ŚW. ANDRZEJA KIM TAEGONA, PAWŁA CHONG HASANGA I TOWARZYSZY

18.00: + Julia Winiarczyk - od Sąsiadów (2/3)

19.00: + Jan Sączawa - od Bratowej Marii Sączawa z Krawców


PIĄTEK - 21 września - ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA, EWANGELISTY

18.00: + Zofia Ziniewicz - od Anny i Ryszarda Nieradka z Rodziną

19.00: + Marian Stępień - od Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej w Zapoledniku


SOBOTA - 22 września - BŁ. BERNARDYNY JABŁOŃSKIEJ

15.00: ŚLUB

18.00: + Zdzisława Kos - od Barbary Szybalskiej z Rodziną z Łobzowa


NIEDZIELA - 23 września - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B; ŚW. PIO Z PIETRELCINY; ŚW. TEKLI

7.00:

11.00: Beata - Janusz Janeczko = 25 rocznica ślubu

18.00:


PONIEDZIAŁEK - 24 września

18.00: + Stanisław Gądek - od Kazimierza Gądek z Rodziną z Grębowa


WTOREK - 25 września - BŁ. WŁADYSŁAWA Z GIELNIOWA

18.00: + Marian Tereszkiewicz (4)


ŚRODA - 26 września - ŚW. KOSMY I DAMIANA; ŚW. WAWRZYŃCA RUIZ I TOWARZYSZY

18.00: + Bronisława Gortych - od Róży MB Bolesnej

19.00: + Władysław Stępień - od Zarządu i Druhów Strażaków z OSP Krawce


CZWARTEK - 27 września - ŚW. WINCENTEGO A PAULO

18.00: ++ Waleria (10), Stanisław (18) Rutyna; Tadeusz Wójcik (13)

19.00: + Zofia Sączawa - od Wnuczki Beaty z Rodziną


PIĄTEK - 28 września - ŚW. WACŁAWA

18.00: ++ Wypominki roczne (za październik)


SOBOTA - 29 września - ŚW. ARCHANIOŁÓW: MICHAŁA, RAFAŁA, GABRIELA

17.30: ++ Edward (2), Julia Furtak


NIEDZIELA - 30 września - XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B; ŚW. HIERONIMA

7.00: ++ Stanisława (6), Michał Szewc; ++ z Rodziny Knap

11.00: ++ Józef (35), Anna Kowalczyk; Karolina, Wojciech Warchoł; Józefa Majka

18.00: Anna - Grzegorz Sudoł - 30 dzień po ślubie


PONIEDZIAŁEK - 1 października - ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS

17.30:


WTOREK - 2 października - ŚWIĘTO ANIOŁÓW STRÓŻÓW

17.30:

18.30: + Zdzisława Kos - od Zofii i Stanisława Zając z Rodziną


ŚRODA - 3 października

17.30:

18.30: + Marian Stępień - od Pracowników Firmy MOK-BUD w Tarnobrzegu


I CZWARTEK - 4 października - ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

17.30: + Julia Tereszkiewicz - od Danuty i Stanisława Kłyza z Rodziną

18.30: + Julia Sączawa - od Barbary i Mirosława Sączawa


I PIĄTEK - 5 października - ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ

17.30:


I SOBOTA - 6 października - ŚW. BRUNONA

17.30: Rez.


NIEDZIELA - 7 października - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK; NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY RÓŻAŃCOWEJ

7.00: ++ Wojciech (57), Stefania Janeczko; Jan Nowak

11.00: Róża MB Różańcowej (Wanda Pławiak)
11.00: Marian Rak - 80 Urodziny

17.30: ++ Józef (12), Maria Mazur


PONIEDZIAŁEK - 8 października

17.30: + Stanisław Gądek - od Zofii Jadach


WTOREK - 9 października - BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA, PATRONA DIECEZJI

17.30: ++ Stanisława, Józef Różańscy


ŚRODA - 10 października - BŁ. ANGELI TRUSZKOWSKIEJ; ŚW. DIONIZEGO I TOWARZYSZY; ŚW. JANA LEONARDIEGO

17.30: + Zofia Ziniewicz - od byłych Koleżanek Współpracownic z Poczty w Grębowie

18.30: + Władysław Stępień - od Zarządu Oddziału Gminnego OSP Grębów i Druhów Strażaków z terenu Gminy Grębów


CZWARTEK - 11 października - Św. Jana XXIII, papieża

17.30: + Rozalia Rędzia - od Wnuczki Zofii z Rodziną

18.30: + Zofia Sączawa - od Janiny i Marzeny Jarosz z Sulechowa


PIĄTEK - 12 października - BŁ. JANA BEYZYMA

17.30:


SOBOTA - 13 października - BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO

17.30: O miłosierdzie Boże dla Parafii


NIEDZIELA - 14 października - XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B; ŚW. MAŁGORZATY MARII ALACOQUE; ŚW. KALIKSTA I; BŁ. RADZIMA GAUDENTEGO

7.00:

11.00: + Władysław Stępień (1) - od Ks. Proboszcza

17.30: ++ Karol (19), Bronisława Saja


PONIEDZIAŁEK - 15 października - ŚW. TERESY Z AVILA

17.30:


WTOREK - 16 października - ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

17.30: + Bronisława Gortych - od Sąsiadów


ŚRODA - 17 października - ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO

17.30: ++ Walenty (21), Franciszka Saja

18.30: + Marian Stępień - od Zarządu i Stowarzyszenia "Wydrza"


CZWARTEK - 18 października ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY

17.30:

18.30: + Jan Sączawa - od Barbary i Mirosława Sączawa


PIĄTEK - 19 października - BŁ. JERZEGO POPIEŁUSZKO; ŚW. PAWŁA OD KRZYŻA; ŚW. JANA DE BREBEUF, IZAAKA JOGUESA I TOWARZYSZY

17.30: + Władysława Grębowiec (7)


SOBOTA - 20 października - ŚW. JANA KANTEGO

17.30: + Zdzisława Kos - od Marii Pasek z Nowego Targu


NIEDZIELA - 21 października - XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK; BŁ. JAKUBA STRZEMIĘ

7.00: ++ Janina (6), Stanisław Dul

11.00: O błogosławieństwo Boże w rocznicę ślubu

17.30: Wojciech Rosa - 18 Urodziny


PONIEDZIAŁEK - 22 października - ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI KATEDRALNEJ W SANDOMIERZU

17.30: + Julia Winiarczyk - od Sąsiadów (3/3)


WTOREK - 23 października - ŚW. JÓZEFA BILCZEWSKIEGO; ŚW. JANA KAPISTRANA

17.30:


ŚRODA - 24 października - ŚW. ANTONIEGO MARII CLARETA

17.30: + Stanisław Gądek - od Stanisława Janeczko z Rodziną z Grębowa


CZWARTEK - 25 października - ŚW. JANA PAWŁA II

17.30:

18.30: + Julia Sączawa - od Elżbiety i Leszka Sączawa z Rodziną


PIĄTEK - 26 października

17.30: Rez.


SOBOTA - 27 października

17.30: 30 dzień po ślubie


NIEDZIELA - 28 października - XXX NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B; ŚW. APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

7.00: + Stanisław Gądek - od Anny i Zbigniewa Rutyna z Rodziną

11.00: ++ Władysław Nieradka (6); Tadeusz, Maria Rak; Karol, Józef, Emilia, Michał, Maria Janeczko; Emilia, Jan Kułaga

17.30: + Zofia Ziniewicz - od Rodziny Dul z Klonowego


PONIEDZIAŁEK - 29 października

17.30: + Bronisława Gortych - od Pracowników Firmy "Gortych"


WTOREK - 30 października

17.30:

18.30: + Zdzisława Kos - od Zofii i Zbigniewa Rutyna z Rodziną


ŚRODA - 31 października

17.30:

18.30: + Marian Stępień - od Mariana Rak


I CZWARTEK - 1 listopada - UROCZYTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7.00: ++ Józef (5), Stanisława (84 Ur.) Różański

9.00: ++ Bronisława, Jan Janeczko; Zofia, Bronisław, Władysław Stępień


I PIĄTEK - 2 listopada - WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH - DZIEŃ ZADUSZNY

9.00: ++ Wypominki (1)

17.30: ++ Tadeusz Jadach (29); Jan (27), Stanisława Pilchowiec


I SOBOTA - 3 listopada - ŚW. MARCINA DE PORRES

17.30: ++ papieży, biskupów, kapłanów


NIEDZIELA - 4 listopada - XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B; ŚW. KAROLA BOROMEUSZA

7.00: W intencji Koła Łowieckiego "Leśnik"
7.00: Karol Pasek - 18 Urodziny

11.00: + Marian Stadnik (11); Stefania, Jan Saja

17.30: + Adam Burdzy (11)


PONIEDZIAŁEK - 5 listopada

17.30: ++ Janina (19), Jan Ziółkowski


WTOREK - 6 listopada - ŚW. LEONARDA

17.30: + Stanisław Gądek - od Rodzin: Tański, Saja


ŚRODA - 7 listopada

17.30:


CZWARTEK - 8 listopada

17.30: ++ z Rodzin: Bajek, Janeczko, Pilchowiec

18.30: + Zofia Sączawa - od Wnuczka Jana i Marty Stec


PIĄTEK - 9 listopada - ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

17.30: ++ Wypominki (2)

18.30: + Jan Sączawa - od Elżbiety i Leszka Sączawa z Rodziną


SOBOTA - 10 listopada - ŚW. LEONA WIELKIEGO, PAPIEŻA

17.30: + Stanisław Ciba (9)


NIEDZIELA - 11 listopada - ŚW. MARCINA Z TOURS

7.00: ++ Katarzyna Rudnicka (17); Stanisław, Ryszard, Julia, Jan Sączawa

11.00: Za Ojczyznę - 100 odzyskania Niepodległości

17.30: Paulina Trela - 18 Urodziny


PONIEDZIAŁEK - 12 listopada - ŚW. JOZAFATA

17.00: REZ.


WTOREK - 13 listopada - ŚW. PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI

17.00: + Rozalia Rędzia - od Wnuczki Marty z Rodziną


ŚRODA - 14 Listopada - BŁ. MARII LUIZY MARKERT

17.00: + Zofia Ziniewicz - od Iwony Mierzwa z Rodziną

18.00: + Marian Stępień - od Rodziny Dąbek z Sobowa


CZWARTEK - 15 listopada - ŚW. ALBERTA WIELKIEGO

17.00: REZ.


PIĄTEK - 16 listopada - MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ; ŚW. MAŁGORZATY SZKOCKIEJ; ŚW. GERTRUDY

17.00:


SOBOTA - 17 listopada - ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ

17.00: + Zdzisława Kos - Od Jana Waliczek z Rodziną z Leśnicy


NIEDZIELA - 18 listopada - XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B; BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY

7.00: ++ Władysław, Bronisława, Adam, Maria Janeczko

11.00: Renata - Andrzej Janeczko - 25 rocznica ślubu

17.00: ++ Wypominki (3)


PONIEDZIAŁEK - 19 listopada - BŁ. SALOMEI

17.00: ++ Bolesław (6), Feliks, Katarzyna Saja


WTOREK - 20 listopada - ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO

17.00: + Julia Winiarczyk - od Ks. Proboszcza


ŚRODA - 21 listopada - OFIAROWANIE NMP

17.00: + Stanisław Gądek - od Rodziny Wdowiak


CZWARTEK - 22 listopada - ŚW. CECYLII

17.00: REZ.

18.00: + Zofia Sączawa - od Sąsiadów


PIĄTEK - 23 listopada - ŚW. KLEMENSA; ŚW. KOLUMBANA

17.00: ++ Wypominki (4)

18.00: + Julia Sączawa - od Rodziny Cubera z Krawców


SOBOTA - 24 listopada - ŚW. ANDRZEJA DUNG-LACA I TOWARZYSZY

17.00: ++ Stefania (12), Jan, Ewa Maciuba


NIEDZIELA - 25 listopada - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA - ROK B; ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ; BŁ. MARII OD PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA

7.00: ++ Władysław (26), Maria Rutyna

11.00: REZ.

17.00: + Kazimiera Gądek (6)


PONIEDZIAEK - 26 listopada

17.00: + Ks. Stanisław Szudy (33)


WTOREK - 27 listopada

17.00: REZ.

18.00: + Zdzisława Kos - od Anny i Zbigniewa Rutyna z Rodziną


ŚRODA - 28 listopada

17.00: + Bronisława Gortych - od Przyjaciół z Klubu "Krokus" w Tarnobrzegu

18.00: + Marian Stępień - od Rodziny Idec ze Zbydniowa


CZWARTEK - 29 listopada

17.00: REZ.


PIĄTEK - 30 listopada - ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA

17.00: ++ Wypominki (5)

18.00: + Jan Sączawa - od Rodziny Cubera z Krawców


I SOBOTA - 1 grudnia

17.00: ++ Stanisława, Józef Różański; ++ z Rodziny


NIEDZIELA - 2 grudnia - I NIEDZIELA ADWENTU - ROK C; BŁ. RAFAŁA CHYLIŃSKIEGO

7.00: ++ Władysław (17), Irena, Wojciech, Katarzyna Rutyna

11.00: ++ Stanisław, Andrzej, Waleria, Wanda Dec (10)

17.00: + Władysław Wołosz (28)


PONIEDZIAŁEK - 3 grudnia - ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO

17.00: ++ Wypominki roczne


WTOREK - 4 grudnia - ŚW. BARBARY; ŚW. JANA DAMASCEŃSKIEGO

17.00: ++ Karol (36), Weronika, Józef Duma


ŚRODA - 5 grudnia

17.00: + Rozalia Rędzia - od Wnuczki Elżbiety z Rodziną


I CZWARTEK - 6 grudnia - ŚW. MIKOŁAJA

17.00: ++ Julia (2), Edward Furtak

18.00: + Marian Stępień - od Ks. Proboszcza (1 rocznica śmierci)


I PIĄTEK - 7 grudnia - ŚW. AMBROŻEGO

17.00: + Kazimierz Chudzik (10)


SOBOTA - 8 grudnia - UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

17.00: ++ Bronisława (10), Karol Saja


NIEDZIELA - 9 grudnia - II NIEDZIELA ADWENTU - ROK C; ŚW. JANA DIEGO; ŚW. LEOKADII

7.00: ++ Zofia (8), Władysław (19) Myszka; Władysław Sączawa; Jan, Maria Rutyna

11.00: + Józef Pilchowiec (31)

17.00: ++ Michał (16), Zofia, Wiesław Nieradka


PONIEDZIAŁEK - 10 grudnia - DZIEŃ SPOWIEDZI ADWENTOWEJ

17.00: + Stanisław Gądek - od Marzeny Byba z Rodziną


WTOREK - 11 grudnia - ŚW. DAMAZEGO I, PAPIEŻA

18.00: + Zdzisława Kos - od Rodzin: Tański i Saja


ŚRODA - 12 grudnia - NMP Z GUADELUPE

18.00: + Marian Stępień - od Rodziny Kruk i Matyka z Gorzyc


CZWARTEK - 13 grudnia - ŚW. ŁUCJI

18.00: + Julia Tereszkiewicz - od Rodzin: Grębowiec, Puzio (79 Urodziny + Julii)

19.00: + Julia Sączawa - od Współpracowników z Firmy Zięcia Kazimierza


PIĄTEK - 14 grudnia

18.00: + Stanisław Gądek - od Mariana Burek (87 Urodziny)


SOBOTA - 15 grudnia

18.00: + Zdzisława Kos - od Katarzyna i Bronisława Guroś z Szlembarku


NIEDZIELA - 16 grudnia - III NIEDZIELA ADWENTU - ROK C; ŚW. ADELAJDY

7.00: ++ Bogdan (20), Emil (5) Janeczko; Katarzyna (8), Ludwik, Jan Drozd

11.00: REZ.

17.00: + Zofia Ziniewicz - od Rodziny Górz


PONIEDZIAŁEK - 17 grudnia

18.00: + Bronisława Gortych - od Stowarzyszenia i Zespołu "Wydrzowianie"


WTOREK - 18 grudnia

18.00: ++ Rozalia, Władysław Rędzia - od Wnuczka Pawła z Rodziną


ŚRODA - 19 grudnia

18.00: + Stefania Stadnik (15)


CZWARTEK - 20 grudnia

18.00: + Zofia Sączawa - od Wnuczek: Małgorzaty i Anny z Rodzinami


PIĄTEK - 21 grudnia - ŚW. PIOTRA KANIZJUSZA

18.00: Mariola - 30 Urodziny
18.00: ++ Karolina (20), Marcin Sagan


SOBOTA - 22 grudnia

18.00: ++ Julia (1) - od Sąsiadów Córki Krystyny (1/2)


NIEDZIELA - 23 grudnia IV NIEDZIELA ADWENTU - ROK C

7.00: Sylwia Kotwica - 18 Urodziny

11.00: ++ Jan, Emilia, Mieczysław Janeczko (wszyscy 14 rocznica)

17.00: + Adam Burdzy


PONIEDZIAŁEK - 24 grudnia - WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

7.00: ++ Józef (87 urodziny), Stanisława Różańscy


WTOREK - 25 grudnia - ŚW. SZCZEPANA

0.00: Za Parafian

7.00: + Agata Duma (32)

11.00: REZ.


ŚRODA - 26 grudnia - ŚW. SZCZEPANA

7.00: + Jan Sączawa - od Rodzin Dul i Saja

11.00: ++ Maria, Franciszek Ordon

17.00: + Zdzisława Kos - od Róży MB Częstochowskiej


CZWARTEK - 27 grudnia

17.00:


PIĄTEK - 28 grudnia - ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW

17.00: ++ Wojciech (9), Bronisława (25), Jan Baran

18.00: + Marian Stępień - od Rodziny Płaza


SOBOTA - 29 grudnia ŚW. TOMASZA BECKETA

17.00: ++ Władysław (32), Emilia Kozieł


NIEDZIELA - 30 grudnia

7.00:

11.00: O błogosławieństwo Boże w Rodzinie

17.00: Zuzanna Saja - 2 Urodziny


PONIEDZIAŁEK - 31 grudnia - ŚW. SYLWESTRA I, PAPIEŻA, ZAKOŃCZENIE STAREGO ROKU

17.00: Za Parafian


WTOREK - 1 stycznia - UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI - NOWY ROK

7.00: Za Parafian

11.00: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo

17.00: + Waldemar Dul


ŚRODA - 2 stycznia - ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU

17.00: + Dariusz Zając (5)


I CZWARTEK - 3 stycznia - NAJŚWIĘTSZEGO IMIENIA JEZUS

17.00: REZ.

18.00: + Zofia Sączawa - od Rodziny Włoch z Matni


I PIĄTEK - 4 stycznia

17.00: ++ Katarzyna (26), Adam Janeczko


I Sobota - 5 stycznia

17.00: + Maria Pilchowiec (14)


NIEDZIELA - 6 stycznia - UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO - TRZECH KRÓLI

7.00: + Michał Stadnik (7); Michał - 7 Urodziny

11.00: ++ Zofia (11), Bronisław, Władysław Stępień

17.00: + Józef Tereszkiewicz (33)


PONIEDZIAŁEK - 7 stycznia

7.00: ++ Wypominki roczne


WTOREK - 8 stycznia

7.00:


ŚRODA - 9 stycznia

7.00:


CZWARTEK - 10 stycznia

7.00:


PIĄTEK - 11 stycznia

7.00:


SOBOTA - 12 stycznia

17.00: Patryk Buczek - 8 Urodziny


NIEDZIELA - 13 stycznia ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO - ROK C

7.00: ++ Katarzyna (10), Jan Sączawa

11.00: Jolanta - Andrzej Mróz; Maria - Zbigniew Rosa = 25 roczncia ślubu

17.00: REZ.


PONIEDZIAŁEK - 14 stycznia

7.00:


WTOREK - 15 stycznia

7.00:


ŚRODA - 16 stycznia

7.00:


CZWARTEK - 17 stycznia - ŚW. ANTONIEGO, OPATA

7.00:


PIĄTEK - 18 stycznia

7.00:


SOBOTA - 19 stycznia - ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA

17.00:


NIEDZIELA - 20 stycznia - II NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C; ŚW. FABIANA I SEBASTIANA

7.00: ++ Stanisław (3), Janina Dul

11.00: REZ.

17.00: Rez.


PONIEDZIAŁEK - 21 stycznia - ŚW. AGNIESZKI

7.00:


WTOREK - 22 stycznia

7.00: ++ Jan (31), Stefania (37) Saja; Tomasz Kapała


ŚRODA - 23 stycznia - BŁ. WINCENTEGO LEWONIUKA I TOWARZYSZY

7.00:


CZWARTEK - 24 stycznia - ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO

7.00:


PIĄTEK - 25 stycznia - NAWRÓCENIE ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

7.00:


SOBOTA - 26 stycznia - ŚW. TYMOTEUSZA I TYTUSA

17.00: + Zdzisława Kos - od pewnej osoby


NIEDZIELA - 27 stycznia - III NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C; BŁ. JERZEGO MATULEWICZA

7.00: ++ Aniela (33), Andrzej, Jan Wianecki

11.00: + Władysław Burek (6)

17.00: REZ.


PONIEDZIAŁEK - 28 stycznia - ŚW. TOMASZA Z AKWINU

7.00:


WTOREK - 29 stycznia - BŁ. BOLESŁAWY MARII LAMENT I ŚW. ANIELI MERICI

7.00:


ŚRODA - 30 stycznia

7.00:


CZWARTEK - 31 stycznia - ŚW. JANA BOSKO

7.00:


I PIĄTEK - 1 lutego

17.30: ++ Mieczysław (16), Andrzej Stępień; Emilia, Jan


I SOBOTA - 2 lutego - ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO - MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ

8.00: ++ Emilia, Józef Dec

17.30: ++ Władysław (15), Rozalia Rędzia; Weronika, Tomasz Rutyna


NIEDZIELA - 3 lutego - IV NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C; ŚW. BŁAŻEJA I OSKARA

7.00: Rez.

11.00: Rez.

17.30: + Jan Mazur (5)


PONIEDZIAŁEK - 4 lutego

17.30: ++ Wypominki roczne


WTOREK - 5 lutego - ŚW. AGATY

17.30: + Zofia Ziniewicz - od Marii, Anny i Krzysztofa Furman


ŚRODA - 6 lutego - ŚW. MĘCZENNIKÓW PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY; ŚW. DOROTY

17.30: rez.

18.30: + Marian Stępień - od Bratanic: Małgorzaty Skawińskiej i Elżbiety Tryk z Rodzinami


CZWARTEK - 7 lutego

17.30:

18.30: + Julia Sączawa - od Kuzynki Elżbiety z Rodziną


PIĄTEK - 8 lutego - ŚW. HIERONIMA; ŚW. JÓZEFINY BAKHITY

17.30: Rez.


SOBOTA - 9 lutego

17.30:


NIEDZIELA - 10 lutego - V NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C; ŚW. SCHOLASTYKI

7.00: + Marcin Woźny (4)

11.00: REZ.

17.30: Kinga Gugała - 18 Urodziny


PONIEDZIAŁEK - 11 lutego - WSPOMNIENIE NMP Z LOURDES

17.30: Za chorych


WTOREK - 12 lutego

17.30: Rez.


ŚRODA - 13 lutego

17.30: ++ Michał Kuchta (43); Franciszka, Władysław Sudoł


CZWARTEK - 14 lutego - ŚW. WALENTEGO; ŚW. CYRYLA I METODEGO - PATRONÓW EUROPY

17.30: ++ Katarzyna (36), Antoni, Irena Saja

18.30: + Zofia Sączawa - od Wnuczka Mieczysława z Rodziną


PIĄTEK - 15 lutego - BŁ. MICHAŁA SOPOĆKI

17.30: + Karol Janeczko (12)


SOBOTA - 16 lutego

17.30: ++ Józef (13), Weronika, Karol Duma


NIEDZIELA - 17 lutego - VI NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C; ŚW. SIEDMIU ZAŁOŻYCIELI ZAKONU SERWITÓW NMP

7.00: + Jan Sączawa (1) - od Ks. Proboszcza

11.00: + Janina Pilchowiec (15)

17.30: ++ Zofia (5), Michał, Wiesław Nieradka


PONIEDZIAŁEK - 18 lutego

17.30: ++ Maria (15), Stanisław (15), Dariusz Zając


WTOREK - 19 lutego

17.30: ++ Michał (39), Anna Szewc


ŚRODA - 20 lutego - BŁ. FRANCISZKA I HIACYNTY MARTO - DZIECI Z FATIMY

17.30: + Bernard Kolasa (2)

18.30: + Marian Stępień - od Ireny i Mariana Burdzy z Rodziną


CZWARTEK - 21 lutego - ŚW. PIOTRA DAMIANA

17.30: + Zenon Tański (1)

18.30: + Jan Sączawa - od Kuzynki Elżbiety Pasek z Rodziną i Grzegorza z Ciocią Krysią


PIĄTEK - 22 lutego - ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA

17.30: Rez.


SOBOTA - 23 lutego - ŚW. POLIKARPA

17.30: + Stanisław Saja (9)


NIEDZIELA - 24 lutego - VII NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C

7.00: ++ Jan (14), Janina, Józef Nowak

11.00: REZ.

17.30: ++ Bronisława (16), Władysław Kozieł


PONIEDZIAŁEK - 25 lutego

17.30:


WTOREK - 26 lutego

17.30: + Bronisława Gortych - od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Grębowie


ŚRODA - 27 lutego

17.30:

18.30: + Marian Stępień - od Bratanicy Anny z Rodziną


CZWARTEK - 28 lutego

17.30: + Zofia Ziniewicz - od Rodzin Nieradka, Ziółkowski

18.30: + Zofia Sączawa - od Wnuczka Bogdana z Rodziną


I PIĄTEK - 1 marca

17.30:


I SOBOTA - 2 marca

17.30:


NIEDZIELA - 3 marca - VIII NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C

7.00: ++ Władysław Sączawa (15); Zofia, Władysław Myszka; Jan, Maria Rutyna

11.00: + Zdzisława Kos (1) - od Ks. Proboszcza

17.30: ++ Józef (7), Walenty, Bronisława Saja


PONIEDZIAŁEK - 4 marca - ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA

17.30: + Kazimierz Chudzik


WTOREK - 5 marca

17.30: ++ Wypominki roczne


ŚRODA - 6 marca - ŚRODA POPIELCOWA

8.00:

17.30: + Stanisław Gądek (1) - od Ks. Proboszcza


CZWARTEK - 7 marca

17.30:

18.30: + Julia Sączawa - od Janiny Zając z Matni z Rodziną


PIĄTEK - 8 marca

17.30:


SOBOTA - 9 marca

17.30: + Julia Tereszkiewicz - od Rodziny z Zachodu


NIEDZIELA - 10 marca - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ROK C

7.00: ++ Marian (4), Kazimiera Saja

11.00: ++ Maria, Stanisław (22) Burek

17.30: REZ.


PONIEDZIAŁEK - 11 marca

17.30:


WTOREK - 12 marca

17.30: + Bronisława Gortych - od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej w Krawcach


ŚRODA - 13 marca

17.30: O błogosławieństwo Boże z okazji Urodzin


CZWARTEK - 14 marca

17.30:

18.30: + Zofia Sączawa - od Rodziny Kopeć z Jamnicy


PIĄTEK - 15 marca

17.30: + Józef Duma


SOBOTA - 16 marca

17.30:


NIEDZIELA - 17 marca - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ROK C; ŚW. PATRYKA

7.00: REZ.

11.00: REZ.

17.30: + Zofia Ziniewicz (1) - od Ks. Proboszcza


PONIEDZIAŁEK - 18 marca - ŚW. CYRYLA JEROZOLIMSKIEGO

17.30:


WTOREK - 19 marca - ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP

8.00: ++ Józef, Stanisława Różańscy; ++ z Rodziny

17.30: Róża św. Józefa (Stanisław Zając)


ŚRODA - 20 marca

17.30:

18.30: + Marian Stępień - od Lucyny i Krzysztofa Zelik z Rodziną


CZWARTEK - 21 marca

17.30:

18.30: + Jan Sączawa - od Janiny Zając z Rodziną z Matni


PIĄTEK - 22 marca

17.30: Rez.


SOBOTA - 23 marca - ŚW. TURYBIUSZA Z MONGROVEJO

17.30: ++ Bronisława (18), Stanisław Pławiak


NIEDZIELA - 24 marca - III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ROK C

7.00: Rez.

11.00:

17.30: + Maria Kowalczyk (12)


PONIEDZIAŁEK - 25 marca - UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

17.30:


WTOREK - 26 marca

17.30: + Bronisława Gortych - od Krystyny i Łukasza Duda


ŚRODA - 27 marca

17.30:


CZWARTEK - 28 marca

17.30:

18.30: + Zofia Sączawa - od Wnuczki Aliny z Rodziną


PIĄTEK - 29 marca

17.30: + Ks. Mieczysław Pudełkiewicz (24)


SOBOTA - 30 marca

17.30: REZ.


NIEDZIELA - 31 marca - IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ROK C

7.00: ++ Stefan (16), Franciszek (26) Pilchowiec

11.00: ++ Jan, Aniela, Andrzej Wianecki

17.30: REZ.


PONIEDZIAŁEK - 1 kwietnia

17.30: + Tomasz Kapała (18)


WTOREK - 2 kwietnia

17.30: ++ Wypominki roczne


ŚRODA - 3 kwietnia

17.30: + Bronisława Gortych - od Stefanii i Edwarda Janeczko z Rodziną

18.30: + Marian Stępień - od Barbary i Bogdana Burdzy


I CZWARTEK - 4 kwietnia

17.30: Rez.

18.30: + Julia Sączawa - od Kolegów z pracy Syna Marka


I PIĄTEK - 5 kwietnia

17.30: + Zofia Ziniewicz - od Rodzin: Rędzia i Kułaga


I SOBOTA - 6 kwietnia

17.30:


NIEDZIELA - 7 kwietnia - V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ROK C

7.00: Rez.

11.00: Julia Kułaczkowska, Emilia Burek, Mateusz Nowak = 18 Urodziny

17.30: + Józef Gądek (29)


PONIEDZIAŁEK - 8 kwietnia

18.00:


WTOREK - 9 kwietnia

18.00:


ŚRODA - 10 kwietnia

18.00: REZ.


CZWARTEK - 11 kwietnia - ROZPOCZĘCIE REKOLEKCJI PARAFIALNYCH i SZKOLNYCH

18.00: Za Parafian


PIĄTEK - 12 kwietnia - REKOLEKCJE PARAFIALNE I SZKOLNE

8.00: ++ Mateusz (36), Czesław (33); ++ z Rodziny

18.00:


SOBOTA - 13 kwietnia - REKOLEKCJE PARAFIALNE I SZKOLNE

8.00:

18.00:


NIEDZIELA - 14 kwietnia - NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ; ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI PARAFIALNYCH I SZKOLNYCH

7.00:

11.00: ++ Bronisław Sadłowski (14); Aniela, Michał Kuchta
11.00: ++ Andrzej (17), Mieczysław Stępień; Jan, Emilia, Aniela, Tomasz

18.00:


WIELKI PONIEDZIAŁEK - 15 kwietnia - DZIEŃ SPOWIEDZI PARAFIALNEJ

17.00: + Bronisława Gortych - od Rodzin: Zając i Janiec


WIELKI WTOREK - 16 kwietnia

19.00:


WIELKA ŚRODA - 17 kwietnia

19.00: + Stanisław Saja (14)

20.00: + Marian Stępień - od Rodziny Pławiak


WIELKI CZWARTEK - 18 kwietnia

19.00: Za kapłanów, kleryków i o powołania kapłańskie


WIELKI PIĄTEK - 19 kwietnia

19.00: Liturgia Wielkopiątkowa


WIELKA SOBOTA - 20 kwietnia

19.00: ++ Michał (15), Stanisława Szewc; ++ z Rodziny Knap


NIEDZIELA - 21 kwietnia NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6.00: Za Parafian

11.00: ++ Jan (8), Wojciech, Katarzyna, Rutyna


PONIEDZIAŁEK - 22 kwietnia - PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

7.00: ++ Stefania (14), Wojciech Janeczko; Jan Nowak

11.00: + Kazimierz Chudzik - od Rodziny z Krzątki

19.00: ++ Waldemar Dul (7); Franciszek Buczek (9)


WTOREK - 23 kwietnia - ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA, MĘCZENNIKA, PATRONA POLSKI

19.00:


ŚRODA - 24 kwietnia

19.00: + Zofia Ziniewicz - od Marii Wdowiak z Rodziną

20.00: + Marian Stępień - od Swatów, Rodziny Drzystek


CZWARTEK - 25 kwietnia - ŚW. MARKA, EWANGELISTY

19.00:

20.00: + Jan Sączawa - od Kolegów z pracy Syna Marka


PIĄTEK - 26 kwietnia

19.00: + Bronisława Gortych - od Rodzin: Kopała i Kowalczyk


SOBOTA - 27 kwietnia

19.00:


NIEDZIELA - 28 kwietnia II NIEDZIELA WIELKANOCNA - ROK C; NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO; BŁ. HANNY CHRZANOWSKIEJ

7.00: ++ Maria (8), Władysław Rutyna

11.00: Rez.

19.00: + Adam Pławiak (10)


PONIEDZIAŁEK - 29 kwietnia - ŚW. KATARZYNY ZE SIENY, PATRONKI EUROPY

19.00:


WTOREK - 30 kwietnia - ŚW. PIUSA V

19.00:


ŚRODA - 1 maja - ODPUST ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA

7.00: ++ Józef, Stanisława Różański; ++ z Rodziny

11.00: Za Parafian
11.00: Za strażaków i orkiestrę strażacką
11.00: ++ Stanisław Saja (15); Maria, Franciszek Rosa


I CZWARTEK - 2 maja - ŚW. ATANAZEGO, BISKUPA, DOKTORA KOŚCIOŁA; ŚW. ZYGMUNTA

19.00: Za kapłanów, kleryków i o powołania


I PIĄTEK - 3 maja - NMP KRÓLOWEJ POLSKI - GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI

7.00: + Kazimiera (5), Marian Saja

11.00: Róża MB Królowej Polski (Danuta Górz)

19.00: Hubert Chudy - 18 Urodziny
19.00: + Władysław Kowalczyk (17)


I SOBOTA - 4 maja - ŚW. FLORIANA

19.00: Patryk Gorczyca - 6 Urodziny


NIEDZIELA - 5 maja - III NIEDZIELA WIELKANOCNA - ROK C; BŁ. STANISŁAWA KAZIMIERCZYKA

7.00: + Zofia Sączawa (1) - od Ks. Proboszcza

11.00: ++ Jan (23), Tadeusz (33), Zofia Ziółkowski

19.00: + Marian Rutyna (6)


PONIEDZIAŁEK - 6 maja - ŚW. FILIPA I JAKUBA, APOSTOŁÓW

19.00: ++ Wypominki roczne


WTOREK - 7 maja - ŚWIĘTO MATKI ŁASKI BOŻEJ

19.00: ++ Bronisława Janeczko (20); Bronisław (12), Władysław Stępień


ŚRODA - 8 maja - ŚW. STANISŁAWA - GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI

19.00: ++ Stanisław, Ryszard, Julia, Jan Sączawa

20.00: + Marian Stępień - od Swatów - Rodziny Brzezowski


CZWARTEK - 9 maja

19.00:

20.00: + Julia Sączawa - od Rodzin: Dul i Saja


PIĄTEK - 10 maja

19.00: + Zofia Ziniewicz - od Ryszarda Gortych z Rodziną


SOBOTA - 11 maja

19.00: + Bronisława Gortych - od Rozalii Nieradka


NIEDZIELA - 12 maja - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - ROK C; ŚW. NEREUSZA I ACHILLESA; ŚW. PANKRACEGO

7.00: + Emil Stępień (32)

11.00: O błogosławieństwo w Rodzinie Zając i Janiec

19.00: + Stanisław Kozieł (9)


PONIEDZIAŁEK - 13 maja - MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ

19.00: O miłosierdzie Boże dla Parafii


WTOREK - 14 maja - ŚW. MACIEJA, APOSTOŁA

19.00: ++ Jan (27), Katarzyna Sączawa


ŚRODA - 15 maja - ŚW. ZOFII

19.00: + Zofia Myszka


CZWARTEK - 16 maja - ŚW. ANDRZEJA BOBOLI

19.00: + Julia Tereszkiewicz - od Rodziny z Lubiąża i Wołowa


PIĄTEK - 17 maja

19.00: ++ Władysław (12), Maria (36) Lasota


SOBOTA - 18 maja - ŚW. JANA I, PAPIEŻA

19.00: Katarzyna Rutyna - 18 Urodziny


NIEDZIELA - 19 maja - V NIEDZIELA WIELKANOCNA - ROK C

7.00: ++ Maria (15), Karol Rak; Adam, Wiktoria Nieradka

11.00: ++ Władysław Stadnik (13); Agnieszka, Emilia Stadnik

19.00: ++ Edmund Jamrozowicz (10); Bronisława, Karol Saja


PONIEDZIAŁEK - 20 maja - ŚW. BERNARDYNA ZE SIENY

19.00:


WTOREK - 21 maja - ŚW. EUGENIUSZA DE MAZENOD; ŚW. JANA NEPOMUCENA; ŚW. KRZYSZTOFA MAGALLANES I TOWARZYSZY

19.00: Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo


ŚRODA - 22 maja - ŚW. RITY Z CASCIA

19.00: + Zofia Ziniewicz - od Sąsiadów w stronę Remizy (1/2)

20.00: + Marian Stępień - od Andrzeja Brzezowskiego


CZWARTEK - 23 maja

19.00: ++ Władysław Czuber (16); Władysława Grębowiec

20.00: + Jan Sączawa - od Sąsiadów, Rodzin: Rędzia i Kułaga


PIĄTEK - 24 maja - MATKI BOŻEJ WSPOMOŻENIE WIERNYCH

19.00:


SOBOTA - 25 maja - ŚW. BEDY CZCIGODNEGO; ŚW. GRZEGORZA VII; ŚW. MARII MAGDALENY DE PAZZI

19.00: ++ Władysław (31), Bronisława Kozieł


NIEDZIELA - 26 maja - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - ROK C; ŚW. FILIPA NEREUSZA

7.00: + Stanisław Misiur (18)

11.00: Janeczko Karolina - 18 Urodziny

19.00: + Bronisława Gortych (1) - od Ks. Proboszcza


PONIEDZIAŁEK - 27 maja - ŚW. AUGUSTYNA Z CANTERBURY

19.00:


WTOREK - 28 maja

19.00:


ŚRODA - 29 maja - ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ

19.00: + Maria (28), Józef Mazur


CZWARTEK - 30 maja - ŚW. JANA SARKANDRA; ŚW. ZDZISŁAWY

19.00:


PIĄTEK - 31 maja - NAWIEDZENIE NMP

19.00:


I SOBOTA - 1 czerwca - ŚW. JUSTYNA

19.00: ++ Honorata (24), Mateusz; ++ z Rodziny


NIEDZIELA - 2 czerwca - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO; BŁ. SADOKA I TOWARZYSZY; ŚW. MARCELINA I PIOTRA

7.00: ++ Emil (19), Aniela, Marcin Skrzypacz

11.00: O błogosławieństwo Boże w rocznicę ślubu

19.00: + Jan Janeczko (27)


PONIEDZIAŁEK - 3 czerwca - ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY

19.00: ++ Wypominki roczne


WTOREK - 4 czerwca

19.00: Rez.


ŚRODA - 5 czerwca - ŚW. BONIFACEGO

19.00: + Bronisława Gortych - od Sąsiadów, Rodzin: Sączawa, Gorczyca

20.00: + Marian Stępień - od Ani i Zbyszka Kędzia z Rodziną


I CZWARTEK - 6 czerwca - ŚW. NORBERTA

19.00:

20.00: + Julia Sączawa - od Sąsiadów, Rodzin: Rędzia i Kułaga


I PIĄTEK - 7 czerwca

19.00:


SOBOTA - 8 czerwca - ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

19.00: + Zofia Ziniewicz - od Sąsiadów w stronę Remizy (2/2)


NIEDZIELA - 9 czerwca - UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW.; ŚW. EFREMA

7.00: ++ Irena (4), Władysław, Katarzyna, Wojciech Rutyna

11.00: + Genowefa Tańska (10)

19.00: REZ.


PONIEDZIAŁEK - 10 czerwca - BŁ. BOGUMIŁA

19.00:


WTOREK - 11 czerwca - ŚW. BARNABY APOSTOŁA

19.00:


ŚRODA - 12 czerwca - BŁ. ANTONIEGO REWERY; BŁ. WŁADYSŁAWA MIEGONIA

19.00:

20.00: + Marian Stępień - od Rodzin: Tereszkiewicz i Zając


CZWARTEK - 13 czerwca - ŚW. ANTONIEGO Z PADWY

19.00: O miłosierdzie Boże dla Parafii
19.00: + Julia Sączawa - od Sąsiadów Córki Krystyny (2/2)


PIĄTEK - 14 czerwca - BŁ. MICHAŁA KOZALA

19.00:


SOBOTA - 15 czerwca - BŁ. JOLANTY

19.00: REZ.


NIEDZIELA - 16 czerwca - UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

7.00: + Władysław Stępień (3)

11.00: ++ Jan (30), Stefania (34) Janeczko

19.00: REZ.


PONIEDZIAŁEK - 17 czerwca - ŚW. BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO

19.00: + Bronisława Gortych - od Wandy Pławiak z Rodziną


WTOREK - 18 czerwca

19.00: + Zofia Ziniewicz - od Sąsiadów w stronę Matni (1/2)


ŚRODA - 19 czerwca - ŚW. ROMUALDA

8.00: Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego


CZWARTEK - 20 czerwca UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ - BOŻE CIAŁO

10.30: Rocznica I Komunii św.

12.30: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę


PIĄTEK - 21 czerwca - OKTAWA BOŻEGO CIAŁA; ŚW. ALOJZEGO GONZAGI

19.00:


SOBOTA - 22 czerwca - OKTAWA BOŻEGO CIAŁA; ŚW. PAULINY Z NOLI; ŚW. JANA FISHERA I TOMASZA MOREA

19.00: ++ Dariusz Zając; Marian Tereszkiewicz


NIEDZIELA - 23 czerwca - XII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

7.00: + Bronisława (4), Stanisław Gądek

11.00: ++ Jan (14), Stefania Pławiak; Marcin Woźny

19.00: + Stanisław Janeczko (21); ++ z Rodziny Niewiadomski


PONIEDZIAŁEK - 24 czerwca - OKTAWA BOŻEGO CIAŁA; UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

19.00:


WTOREK - 25 czerwca - OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

19.00:


ŚRODA - 26 czerwca - OKTAWA BOŻEGO CIAŁA; ŚW. ZYGMUNTA GORAZDOWSKIEGO

19.00:


CZWARTEK - 27 czerwca - ZAKOŃCZENIE OKTAWY BOŻEGO CIAŁA; MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY; ŚW. CYRYLA ALEKSANDRYJSKIEGO

19.00: Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy (Zofia Zając)


PIĄTEK - 28 czerwca - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA; ŚW. IRENEUSZA

19.00:


SOBOTA - 29 czerwca - UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

8.00: + Władysław Pławiak (17)

19.00: ++ Władysław, Rozalia Rędzia; Weronika, Tomasz Rutyna


NIEDZIELA - 30 czerwca - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW KOŚCIOŁA RZYMSKIEGO

7.00: + Jan Nowak (6)

11.00: ++ Emil (4), Maria, Adam Rutyna

19.00: ++ Józef Sączawa (8); Maria, Mieczysław Dul; Zofia Ziniewicz


PONIEDZIAŁEK - 1 lipca - ŚW. OTTONA

19.00: ++ Wypominki roczne


WTOREK - 2 lipca

19.00: + Zofia Ziniewicz - od Sąsiadów w stronę Matni (2/2)


ŚRODA - 3 lipca - ŚW. TOMASZA, APOSTOŁA

19.00: + Bronisława Gortych - od Rodzin: Kułaga i Rędzia

20.00: + Marian Stępień - od Bratanicy Bożeny z Rodziną


I CZWARTEK - 4 lipca - ŚW. ELŻBIETY PORTUGALSKIEJ; BŁ. PIOTRA JERZEGO FRASSATIEGO

19.00: Rez.

20.00: + Jan Sączawa - od Sąsiadów Córki Krystyny (1/2)


I PIĄTEK - 5 lipca - ŚW. ANTONIEGO MARII ZACCARII; ŚW. MARII GORETTI

19.00: REZ.


I SOBOTA - 6 lipca - BŁ. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ

19.00:


NIEDZIELA - 7 lipca - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C

7.00:

11.00: + Mieczysław Ludwin (8)

19.00:


PONIEDZIAŁEK - 8 lipca - ŚW. JANA Z DUKLI

19.00: + Józef Peszt (50)


WTOREK - 9 lipca - ŚW. AUGUSTYNA ZHAO RONGA I TOWARZYSZY

19.00: + Julia Tereszkiewicz (1 rocznica śmierci) - od Ks. Proboszcza


ŚRODA - 10 lipca -

19.00:


CZWARTEK - 11 lipca - ŚW. BENEDYKTA, PATRONA EUROPY

19.00:


PIĄTEK - 12 lipca - ŚW. BRUNONA BONIFACEGO Z KWERFURTU

19.00: Rez.


SOBOTA - 13 lipca - ŚW. ANDRZEJA ŚWIERARDA I BENEDYKTA

19.00: O miłosierdzie Boże dla Parafii
19.00: + Zbigniew Burdzy (13)


NIEDZIELA - 14 lipca - XV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; ŚW. KAMILA DE LELLIS; ŚW. HENRYKA

7.00: Rez.

11.00: Rez.

19.00: Rez.


PONIEDZIAŁEK - 15 lipca - ŚW. BONAWENTURY

19.00:


WTOREK - 16 lipca - NMP Z GÓRY KARMEL; MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ

19.00:


ŚRODA - 17 lipca

19.00:

20.00: + Marian Stępień - od Danuty i Janusza Nieradka z Rodziną


CZWARTEK - 18 lipca - ŚW. SZYMONA Z LIPNICY

19.00:

20.00: + Jan Sączawa - od Sąsiadów Córki Krystyny (1/2)


PIĄTEK - 19 lipca

19.00: REZ.


SOBOTA - 20 lipca - BŁ. CZESŁAWA

19.00:


NIEDZIELA - 21 lipca - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; ŚW. WAWRZYŃCA Z BRINDISI; ŚW. APOLINAREGO

7.00: Rez.

11.00: Rez.

19.00: + Zofia Ziniewicz - od Sąsiadów w stronę Klonowego


PONIEDZIAŁEK - 22 lipca - ŚW. MARII MAGDALENY

19.00:


WTOREK - 23 lipca - ŚW. BRYGIDY - PATRONKI EUROPY

19.00: + Bronisława Gortych - od Zofii Skrzypacz z Rodziną


ŚRODA - 24 lipca - ŚW. KINGI

19.00:


CZWARTEK - 25 lipca - ŚW. JAKUBA APOSTOŁA; ŚW. KRZYSZTOFA

19.00: ++ Bronisław (22), Janina Zając


PIĄTEK - 26 lipca - ŚW. ANNY I JOACHIMA - RODZICÓW NMP

19.00:


SOBOTA - 27 lipca

19.00:


NIEDZIELA - 28 lipca - XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; ŚW. WIKTORA I; ŚW. SARBELIUSZA MAKHLUF

7.00: + Stanisław Dul (15); Franciszka, Jan Saja

11.00: O błogosławieństwo Boże w rocznicę ślubu

19.00: ++ Maria (15), Stanisław (15), Dariusz Zając


PONIEDZIAŁEK - 29 lipca - ŚW. MARTY

19.00:


WTOREK - 30 lipca - ŚW. PIOTRA CHRYZOLOGA

19.00: ++ Irena (3), Lucjan Wójtowicz


ŚRODA - 31 lipca - ŚW. IGNACEGO LOYOLI

19.00:

20.00: + Marian Stępień - od Swatów, Rodziny Mierza


I CZWARTEK - 1 sierpnia - ŚW. ALFONSA MARII LIGUORIEGO

19.00:

20.00: + Jan Sączawa - od Chrześnicy Krystyny z Rodziną


I PIĄTEK - 2 sierpnia - ŚW. EUZEBIUSZA Z VERCELLI; ŚW. PIOTRA JULIANA EYMARDA

19.00:


I SOBOTA - 3 sierpnia

19.00:


NIEDZIELA - 4 sierpnia - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C: ŚW. JANA MARII VIANNEYA

7.00: ++ Józef (17), Stanisława Janeczko

11.00: ++ Julian Kędzia (21); Emilia Stadnik (21)

19.00: ++ Helena (9), Felicja (23), Michał (37) Kozieja


PONIEDZIAŁEK - 5 sierpnia

19.00: ++ Wypominki roczne


WTOREK - 6 sierpnia - PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

19.00:


ŚRODA - 7 sierpnia - ŚW. SYKSTUSA II I TOWARZYSZY; ŚW. KAJETANA; BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO

19.00:


CZWARTEK - 8 sierpnia - ŚW. DOMINIKA

19.00:


PIĄTEK - 9 sierpnia - ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA - PATRONKI EUROPY

19.00: Za chorych


SOBOTA - 10 sierpnia - ŚW. WAWRZYŃCA

19.00:


NIEDZIELA - 11 sierpnia - XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C; ŚW. KLARY

7.00:

11.00:

19.00: + Ks. Józef Szary (46)


PONIEDZIAŁEK - 12 sierpnia - ŚW. JOANNY FRANCISZKI DE CHANTAL

19.00:


WTOREK - 13 sierpnia - ŚW. PONCJANA I HIPOLITA

19.00: O miłosierdzie Boże dla Parafii


ŚRODA - 14 sierpnia - ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBE

19.00: ++ Janina (15), Bronisław Zając


CZWARTEK - 15 sierpnia - WNIEBOWZIĘCIE NAJŚW. MARYI PANNY - Dożynki Parafialne

7.00: + Marek Stępień (17)

11.00: Róża Wniebowzięcia NMP (Stefania Janeczko)
11.00: ++ Aniela (15), Józef Dereń

14.00: Za Parafian
14.00: Za wykonujących wieńcwe dożynkowe


PIĄTEK - 16 sierpnia - ŚW. STEFANA WĘGIERSKIEGO

19.00:

 

 

Za zamówione intencje mszalne i złożone ofiary
składam serdeczne Bóg zapłać

 

* Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zamówionych intencji mszalnych, zawarte na stronie parafii św. Józefa Robotnika w Wydrzy oraz kościoła MB Saletyńskiej w Krawcach umieszczone zostały za zgodą osób, które intencje zamówiły.