Parafialne konto bankowe

W Banku Spółdzielczym w Grębowie zostało założone konto parafialne na które można wpłacać dary serc na życie religijne w Parafii, w tym różnego rodzaju prace wykonywane przy kościołach (zarówno w Wydrzy jak i w Krawcach). Dokonując wpłaty na to konto należy zawsze dopisać w tytule: "Darowizna na cele kultu religijnego", co umożliwi skorzystanie z ulgii podatkowej przy rozliczeniu z Urzędem Skarbowym.

Numer konta parafialnego znajduje się na głównej stronie internetowej naszej Parafii pod adresem Parafii umieszczonym na samym dole.

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać i obejmujemy codzienną modlitwą w czasie każdej Mszy św. sprawowanej w Parafii.

Projekt "Aktywne obywatelsto"

Projekt "Aktywne obywatelstwo" zaprasza osoby fizyczne mieszkające na terenie powiatu tarnobrzeskiego do Biura BEZPŁATNYCH Porad Prawnych i Obywatelskich.

Fundacja "Fundusz Inicjatyw"
ul. 1 Maja 4 a
39 - 400 Tarnobrzeg
X pietro, pokój 1004 (budynek Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego)
Tel. 15/822-15-60; 15/822-40-08 wewn. 297.

W biurze można zasięgnąć porad prawnych, w tym pomocy w opracowywaniu pism dotyczących kwestii prawnych oraz porad obywatelskich dotyczących spraw rodzinnych, mieszkaniowych, finansowych, konsumenckich, spadkowych, własnościowych, świadczeń socjalnych, ubezpieczenia społecznego, zatrudnienia, bezrobocia, niepełnosprawności i innych.

Porady świadczone są z zachowaniem zasad BEZPŁATNOŚCI, POUFNOŚCI, BEZSTRONNOŚCI, AKTUALNOŚCI, I RZETELNOŚCI INFORMACJI.